فهرست
شجاع خلیل‌زاده: با قلعه‌نویی می‌رویم جزو سه تیم / در کیش سخت‌ترین تمرینات را داشتیم
شجاع خلیل‌زاده: با قلعه‌نویی می‌رویم جزو سه تیم / در کیش سخت‌ترین تمرینات را داشتیم

شجاع خلیل‌زاده: با قلعه‌نویی می‌رویم جزو سه تیم / در کیش سخت‌ترین تمرینات را داشتیم

آی اسپورت- شجاع خلیل‌زاده مدافع سرباز تراکتورسازی از ابتدای فصل مصدومیت‌های زیادی داشت اما در حال حاضر موفق شده با تمرینات خوبی که داشته خودش را به اوج آمادگی برساند. خلیل‌زاده معتقد است تراکتور در نیم‌فصل دوم به جمع مدعیان برمی‌گردد. گفت‌وگوی او را به نقل از روزنامه همشهری ورزشی بخوانید.ظاهرا تمرینات سختی را در کیش داشتید؛ شرایط تیم با این تمرینات چطور است؟
امیر قلعه‌نویی حسابی به بازیکنان فشار آورده و هر روز 7صبح تمرین کردیم. در این مدت حتی زمانی که در تبریز بودیم سه جلسه تمرین کردیم چون باید در لیگ قهرمانان هم شرکت کنیم نیاز است خودمان را از هر لحاظ آماده کنیم و نباید از لحاظ بدنی کم بیاوریم.پس تمرینات‌تان با زمان تونی اولیویرا حسابی فرق کرده؟
می‌توانم بگویم تیم آماده‌تری داریم و در نیم‌فصل دوم بهتر بازی می‌کنیم؛ البته تونی هم زحمت کشید اما تمرینات قلعه‌نویی خیلی متفاوت است. در حال حاضر ما بیشتر روی کارهای بدنی تمرکز داریم اما تونی بیشتر روی کار با توپ تاکید می‌کرد. ما باید از نظر بدنی هم آماده شویم تا درصد آسیب‌دیدگی در تیم‌مان کمتر شود و بدن‌های ما در بازی‌ها خالی نشود.با توجه به جذب بازیکنان جدید، فکر می‌کنید تراکتور در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری بگیرد؟
ما باید بهتر نتیجه بگیریم چون هواداران از ما انتظار دارند. ما می‌خواهیم هواداران در ورزشگاه حضور پیدا کنند و مانند سالیان قبل استادیوم پر شود. به همین خاطر باید خوب نتیجه بگیریم و نفرات جدید هم خیلی به ما کمک می‌کنند.


تراکتور می‌تواند با توجه به این شرایط قهرمان شود؟
ما نانگ و شریفی که از بهترین‌ها هستند را گرفتیم و بازیکنان خوب دیگری به ما اضافه شدند. تیم خوبی هستیم و بازیکنان‌مان قدرتمند هستند. با این نفرات قطعا جزو سه تیم می‌شویم اما نمی‌توانم قول قهرمانی بدهم.سربازان در این فصل فشار زیادی را تحمل کردند؛ سربازان می‌توانند به تراکتور کمک کنند؟
سربازان از جان و دل بازی کردند. شما ببینید چند گل ما را سربازان زدند و در چند گل تاثیرگذار بودند. ما باید از سربازان حمایت کنیم. ما پولی نمی‌گیریم اما برای تیم‌مان سر هم می‌دهیم. خود من چندبار در این فصل مصدوم شدم اما با صورت بخیه‌زده بازی کردم چون تراکتور و هوادارانش را دوست دارم. این تیم از بهترین‌های لیگ می‌شود و قلعه‌نویی هم ثابت می‌کند بی‌دلیل بهترین مربی لیگ نیست.
 


در مورد پستی که برای اخباری هم گذاشتید، صحبت می‌کنید؟
هنوز هم می‌گویم اخباری از بهترین دروازه‌بانان ایران است و می‌تواند تا چند سال آینده دروازه تیم ملی را ضمانت کند. همیشه یک نفر مقصر نیست. من به اخباری خسته نباشید می‌گویم و تمام تراکتوری‌ها پشت او هستند.در مجموع تیم امید را چطور دیدید؟
خودم سابقه بازی درتیم امید دارم و اقعا نمی‌دانم چرا این تیم طلسم شده. باید از این تیم حمایت شود چون بازیکنان خوبی دارد و با بدشانسی باختند. نباید این بازیکنان را به حال خودشان رها کنیم چون آینده تیم ملی هستند.با مسئولان نظام‌وظیفه صحبتی ندارید؟
از سردار فیروزآبادی، مسئولان نظام‌وظیفه، سردار کمالی و... می‌خواهم اجازه بازگشت ما به تیم ملی را بدهند؛ واقعا ضرر کردیم و به اندازه کافی تنبیه شدیم. می‌دانم اشتباه کردم ولی اجازه بدهند که ما برای تیم ملی بازی کنیم. ما هم بچه‌های کشور هستیم و نباید این فرصت را از ما بگیرند.9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-25 15:52:20
نظر دهید

۲ نظر
TT
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۳
آذربایجان بیر کلام الیویرا والسلام
-
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۱۰
اولا بولار تیراختور پرچمی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر