فهرست
بارتومئو: والدس می تواند در بارسا بماند
بارتومئو: والدس می تواند در بارسا بماند

بارتومئو: والدس می تواند در بارسا بماند

آی اسپورت- جوسپ ماریا بارتومئو می گوید ویکتور والدس هنوز در مورد آینده اش در باشگاه کاتالان تصمیم گیری نکرده است. قرار داد کنونی والدس با بارسا در ماه ژوئن امسال به پایان می رسد و این بازیکن پیشتر گفته بود این فصل آخرین فصل حضورش در باشگاه بارسلونا خواهد بود. گفته می شود تیم های منچستر سیتی و موناکو قصد دارند این بازیکن اسپانیایی را به خدمت بگیرند.

بارتوئو در این باره می گوید:«به والدس گفته ایم باشگاه تابع اوست. در حال حاضر او نگران وضعیت مصدومیتش است. البته او میداند درها برای او همچنان باز است. ما ازقرارداد احتمالی او با یک باشگاه دیگر بی خبریم.»

بارتومئو همچنین تاکید کرده است باشگاه در حال مذاکره با مسی در مورد قرارداد جدیدش است و قرار است این بازیکن پر درآمد ترین بازیکن دنیا شود. وی همچنین گفت این قرارداد آخرین قرارداد بارسا با مسی نخواهد بود.

«او در بارسا خواهد ماند. این آخرین قرارداد او با باشگاه نخواهد بود. من می خواهم مسی در بارسلونا بازنشسته شود. او بازیکن متفاوتی است و ما از داشتن او لذت می بریم. هیچ مشکلی در مورد روند تمدید قرارداد او نیست. ما میخواهیم او پر در آمد ترین بازیکن دنیا باشد.»

     
آی اسپورت
2014-03-28 14:10:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر