فهرست

تیم منتخب هفته لیگ جزیره: از اشمایکل و فابرگاس تا آگوئرو

آی اسپورت - با پایان  هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر باشگاه های انگلستان نگاهی می اندازیم به 11 ستاره این هفته رقابت ها . 11 ستاره ای که تیم منتخب این هفته را مشخص می کنند.دروازه بان - کاسپر اشمایکل( لسترسیتی) / بازیکن 29 ساله بار دیگر نمایش فوق العاده ای داشت و مانع از گلزنی خوسلو شد و همچنین کمک کرد تیم لستر سیتی در پایان این هفته به صدر جدول صعود کند . 
دفاع راست - برانیسلاو ایوانوویچ ( چلسی ) / مدافع مستحکم آبی های  لندن پاس گل عالی را برای دیگوکاستا فرستاد و در کارهای دفاع کم اشتباه بود .
دفاع وسط - اشلی ویلیامز ( سوانسی ) / دفاع مستحکمی که با عملکردش باعث شد فرانسسکو گیودولین سرمربی گری اش را در سوانسی با پیروزی آغازکند. 
دفاع وسط - ویرگیلفن دجیک ( ساوتهمپتون ) / هواداران منچستر پس شکست در بازی شنبه به سمت لوییس فن خال نشانه رفتند اما یکی از اصلی ترین دلایل عدم گلزنی شیاطین سرخ در اولترافورد به عملکرد دفاعی بی نظیر این مدافع هلندی بر می گردد . 
دفاع چپ - پاتریک فن ان هولت ( ساندرلند ) / دفاع چپ تیم ساندرلند دومین گل فصلش را برابر پورنموث به ثمر رساند و یک تهدید دائمی در جریان بازی بود . 
هافبک - سسک فابرگاس ( چلسی ) / بازیکن اسپانیایی در بازی برابر آرسنال نمایش نزدیک تری به نمایش های خوب سابق اش داشت .
هافبک - دله آلی ( تاتنهام ) / بار دیگر نمایش درخشانی داشت و یکی از گل های تیمش را به ثمر رساند . 
هافبک راست - آندره آیو ( سوانسی ) / وینگر تیم سوانسی که در سرتاسر بازی پر جنب و جوش بود و گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند . 
هافبک تهاجمی - روبرتو فیرمینو ( لیورپول ) / بازیکن برزیلی در یکی از هیجان انگیز ترین بازیهای لیگ برتر درخشید . دو گل و یک پاس گل حاصل کار او بود و ستاره تیم یورگن کلوپ بود . 
هافبک چپ - دیمیتری پایت ( وستهام ) / او بار دیگر ستاره تیمش بود و واکنش فوق العاده جو هارت مانع از به ثمر رسیدن هفتمین گل او در این فصل شد. 
مهاجم - سرخیو آگوئرو ( منچسترسیتی ) / مهاجم آرژانتینی با دو گلی که به ثر رساند بار دیگر تیم پیگرینی را نجات داد .
     
آی اسپورت
2016-01-25 17:17:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر