فهرست
یادداشت/ رونالدو در رئال باید مثل مسی در بارسا باشد
یادداشت/ رونالدو در رئال باید مثل مسی در بارسا باشد

یادداشت/ رونالدو در رئال باید مثل مسی در بارسا باشد

بن هیوارد
با این که هیچ کدام در اوج نبودند اما در بازی های این هفته لیگ اسپانیا مسی گل برتری تیمش را زد و رونالدو دوباره عملری ضیف ارائه داد. تفاوت؟ ستاره آرژانتینی گلی زیبا زد که 3 امتیاز را برای بارسا خرید و ستاره پرتغالی یک بار دیگر همه را ناامید کرد.
رونالدو در حال تجربه فصلی سخت با رئال مادرید است. او در 27 بازی 27 گل زده است. هرچند بیشتر آن ها مقابل تیم های ضعیف مانند اسپانیول، ختافه، لوانته، اسپورتینگ، مالمو و شاختار بوده است. در بازی های بزرگ او تقریبا دیده نشده است. مثلا مقابل تیم هایی مانند بارسلونا، اتلتیکو مادرید، سویا، والنسیا و ویارئال هیچ گلی نزده است. در دو بازی مقابل پاری سن ژرم هم همین طور.
او از زمان روی کار آمدن زیدان هم شروع کندی داشته است و زیدان هم از او حمایت کرده است. در غیاب گرت بیل مصدوم که در دو بازی آخر تیمش فوق العاده ظاهر شده بود و در حالی که خامس رودریگس از روزهای اوج فاصله دارد مادرید باید روز یکشنبه به مصاف سویا هم برود.
رونالدو در نیمه اول بازی مقابل بتیس درخششی نداشت و در نیمه دوم هم چندین بار در آفساید قرار گرفت تا نشان دهد که فعلا همه چیز علیه او است. اوضاع اما رفته رفته برای او از بد به بدتر هم تبدیل شد و یک موقعی فوق العاده را هم از دست داد.
به نظر مادرید این روزها یک قهرمان کم دارد. شاید این روزها بتوانند حساب ویژه ای روی لوکا مودریچ، ستاره شان که هم پاس های خوبی می دهد و هم فضاهای خوبی پیدا می کند باز کنند.
در بازی با بتیس بالاخره زمانی که این تیم خسته شده بود بنزما توانست گل مساوی را بزند. در واقع مادرید مسحق این نتیجه هم بود. چرا که پیش تر باید صاحب یک ضربه پنالتی می شد.
همیشه کسی که عامل پیروزی رئال مادرید است رونالدو بود و با وجود این که اخیرا در اوج نبوده و در این بازی هم مثل بازی های اخیر بود، او بود که باعث مساوی کردن تیمش شد. او فقط شانس هایی را از دست داد که معمولا آن ها را از دست نمی دهد. حضور او در زمین باعث می شود که سنگینی کفه ترازو به سمت رئال باشد و بازیکنان مشغولش شوند. اما زیدان که گفته بود تا زمانی که در رئال است کریستیانو جایی نمی رود، امیدوار است به غیر از این حالت او برایش همان طور باشد که مسی برای بارسلونا است و کارهایی را بکند که او هر هفته می کند. در حال حاضر که این اتفاق هنوز نیفتاده است. کد خبر 9404
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-25 18:10:26
نظر دهید

۳ نظر
aref
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۳۹
نمیدونم چرا این همه افت کرده و داره همینجور بدتر میشه.. واقعا مشکل از کجاست؟ فک میکنم زیادی راحت طلب شده بازیکن بزرگ باید خودش واسه خودش موقعیت ایجاد کنه .. خیلی با روزای اوجش فاصله داره.. امیدوارم ک برگرده
-
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۴۵
این همه غلط املایی!! لطفاً به متن ها قبل از انتشار یک نگاهی بیندازید.
برزو
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۰۲
والا من که تو این متن غلط املایی ندیدم!! بعدشم شما اومدی خبر ورزشی بخونی یا اومدی املا تصحیح کنی و نمره بدی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر