فهرست
صادقی: این شادی گل برای دومین فرزندم بود/ بازی با پرسپولیس حیثیتی است
صادقی: این شادی گل برای دومین فرزندم بود/ بازی با پرسپولیس حیثیتی است

صادقی: این شادی گل برای دومین فرزندم بود/ بازی با پرسپولیس حیثیتی است

آی اسپورت- امیرحسین صادقی، مدافع صبا در دیدار با ذوب‌آهن عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و دوگل به ثمر رساند. مدافع سابق استقلال پیش از بازی مقابل پرسپولیس گفت‌وگویی با همشهری ورزشی انجام داده است.ظاهرا تیم صبا برای نیم‌فصل دوم آمادگی بیشتر دارد.
بله، تیم ما بهتر شده. بعد از وقفه‌ای که در لیگ به‌وجود آمد، ما حدود 10روز تمرینات سنگینی را در کیش انجام دادیم که به بدن‌های بازیکنان فشار زیادی وارد شد. از ابتدا قرار بود در اردوی کیش اردوی بدنسازی داشته باشیم تا تیم حسابی آماده شود اما بازی نداشتیم. به نظرم جام شهدا بازی‌های تدارکاتی خوبی برای تیم‌ها بود و مسئولان کار درستی انجام دادند. ذوب‌آهنی‌ها هم شرایط ما را داشتند و بعد از دوره بدنسازی قصد داشتند تیم‌شان را به آمادگی فنی خوبی برسانند. ذوب‌آهن تیم قدرتمندی است و در سه جام می‌جنگد. پس ما جلوی تیم قدرتمندی بازی کردیم و خوشحالم که در این بازی هم توانستیم ببریم.
 

روند اضافه شدن شما به مهاجمان تیم در لیگ برتر هم ادامه دارد؟
بله، اگر بتوانم دوست دارم به تیم‌مان کمک کند و گل بزنم. البته اول باید در کارهای دفاعی خوب کار کنم و وظیفه‌ام را انجام بدهم. درکل ابتدا هدف ما  باید این باشد که گل نخوریم. در بازی با ذوب‌آهن هم در ثانیه 30گل خوردیم اما توانستیم جبران کنیم. اما در بازی‌های لیگ باید بیشتر حواسمان جمع باشد چون لیگ با جام شهدا خیلی فرق دارد. من در ضربات ایستگاهی جلو می‌روم و قرار نیست بی‌خیال دفاع شوم چون من اول مدافع هستم.


تبریک می‌گوییم به خاطر دوباره پدر شدن‌تان، آیا شادی گل دوم‌تان هم به همین خاطر بود؟
بله، فرزند دومم در راه است و به همین خاطر این شادی گل را انجام دادم. البته گل اول را به رسول خلیلی، شهید حرم تقدیم کردم. چون ما در جام شهدا بازی کردیم و باید شان شهدا حفظ شود و روح شهدا شاد باشد.
 

بازی با پرسپولیس برایتان مانند بازی‌های لیگ حساسیت دارد؟
این بازی حساسیت زیادی ندارد و حیثیتی نیست و بیشتر برای یادبود شهدا برگزار می‌شوند، ما هم با این نیت بازی می‌کنیم. البته کارمان جلوی پرسپولیس سخت است و از اول فصل هم گفته بودم که پرسپولیس تیم خوبی دارد و بازیکنان این تیم خیلی خوب بازی می‌کنند. پرسپولیس در هفته‌های اخیر خوب بازی کرده و ما هم می‌خواهیم جبران ناکامی‌در چند هفته اخیر لیگ را از همین جام شهدا شروع کنیم.


از شرایط صبا راضی هستید؟
اگر مشکلات مالی حل شوند شرایط بهتر می‌شود چراکه از لحاظ فنی و کار کردن با آقای دایی شرایط خوب است و مشکلی نداریم. همچنین چند بازیکن خوب مانند صادقیان و صادقی هم به تیم اضافه شدند.


هنوز هم از خودتان راضی نیستید؟
هنوز هم از خودم راضی نیستم و به ایده‌آل‌هایی که در ذهنم است، نرسیدم. من انتظار بیشتری از خودم دارم و می‌خواهم نیم‌فصل دوم بهتر کار کنم. من انگیزه‌های زیادی دارم.


برای بازگشت به تیم ملی انگیزه دارید؟
صد درصد برای بازگشت به تیم ملی انگیزه زیادی دارم و تلاش می‌کنم. من با موفقیت در تیم دایی و صبا می‌توانم دوباره در تیم ملی بازی کنم.


شما شاگرد همایون بهزادی بودید؟
بله، من افتخار شاگردی آقای بهزادی را داشتم و ایشان در شاهین خیلی به من کمک کردند و امیدوارم روحشان شاد باشد. ما باید قدر پیشکسوتان را تا زمانی که هستند بدانیم.


به نظرتان عوامل حذف تیم ملی امید از مسابقات قطر چه بود؟
من اصلا در مورد تیم ملی امید حرف نمی‌زنم.


اما گفته بودید، در فوتبال نمی‌شود یک‌شبه پیشرفت کرد.
در ایران فکر می‌کنند فوتبال لوبیای سحرآمیز است. من دوست ندارم حرف‌های کلیشه‌ای بزنم و نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم. درست است که موفقیت برنامه‌ریزی می‌خواهد اما حرف زیادتری نمی‌زنم.


در مورد استقلال هم صحبت نمی‌کنید؟
من این تیم را دوست دارم و برای استقلال و هوادارانش آرزوی موفقیت می‌کنم. یک بار از استقلال رفتم اما دوباره برگشتم. در حال حاضر هم امیدوارم روزی به تیم محبوبم استقلال برگردم.


9411
     
آی اسپورت
2016-01-25 18:24:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر