فهرست
آنالیز: آرسنال 9 ساعت و 23 دقیقه است که به چلسی گل نزده
آنالیز: آرسنال 9 ساعت و 23 دقیقه است که به چلسی گل نزده

آنالیز: آرسنال 9 ساعت و 23 دقیقه است که به چلسی گل نزده

آی اسپورت - شاگردان آرسن ونگر در حالیکه برای دربی برابر همسایه های آبی پوشششان بسیار مشتاق بودند با تک گل دیگو کاستا شکست دیگری را تجربه کردند به علاوه رکورد تیم چلسی برابر توپچی ها ادامه یافت. ظاهرا جایگاه تیم های آرسنال و چلسی در نتیجه بازی های این دو تیم هم شهری اهمیتی ندارد و  نتیجه  این مصاف می توان از قبل پیش بینی کرد.  شکست 1- 0 در ورزشگاه امارات روند تیره روزی های آرسنال و فاصله گرفتن آنها از مدعیان قهرمانی لیگ برتر را ادامه داد. آبی های لندن نیز روند شکست ناپذیری شان برابر آرسنال را که از 9 بازی قبلی دو تیم آغاز شده را ادامه دادند. به عبارتی در 9 بازی قبل این دو تیم آرسنالی ها موفق به شکست آبی های لندن نشده اند و حاصل این 9 مسابقه 6 برد برای چلسی و 3 تساوی بوده است. 
اما وقتی به آمار گلزنی آرسنال برابر چلسی نگاه کنیم اوضاع برای شاگردان ونگر بدتر هم می شود. آنها در 6 بازی قبلی برابر چلسی مقابل تیم همشهری موفق به گلزنی نشده اند و این آمار برای توپچی ها ، طولانی ترین مدت زمان گل نزدن به یک تیم در لیگ برتر پس از رکورد 3 سال (1997-2000) ناکامی در گلزنی  برابر لیورپول خواهد بود. توپچی های لندن 9 ساعت و 23 دقیقه است که نتوانسته اند به چلسی گل بزنند. در حالیکه یک پرواز از لندن به نیویورک 8 ساعت طول می کشد ویا اینکه دنیس کیموتو دارنده رکورد ماراتن می تواند در این مدت زمان 4 و نیم بار مسافت 26 مایلی را طی کند. 

هواداران آرسنال همچنین می توانستند به جای این 9 ساعت و 23 دقیقه فیلم 8 ساعته و سیاه و سفید و اسلوموشن ساختمان امپایر استیت ساخته اندی وارهل در سال 1964 را تماشا کنند. به نظر می رسد انجام کار برای هواداران آرسنال خوشایند تر از تماشای بازی تیم محبوبشان برابر چلسی باشد.
     
آی اسپورت
2016-01-25 18:33:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر