فهرست
یک ترنسفر عجیب: هافبک چلسی به چین می رود
یک ترنسفر عجیب: هافبک چلسی به چین می رود

یک ترنسفر عجیب: هافبک چلسی به چین می رود

آی اسپورت – رامیرس هافبک برزیلی چلسی در آستانه انتقال به چین با قراردادی عجیب و ۲۵ میلیون پوندی است. ملی پوش ۲۸ ساله برزیلی طبق گزارشها به تیم جیانگسو سانینگ در سوپر لیگ چین خواهد پیوست .
از زمانی که گاس هیدینک جای ژوزه مورینیو را روی نیمکت چلسی گرفته٬ رامیرس در ترکیب اصلی چلسی قرار نگرفته و چلسی هم مصمم است که از فروش این بازیکن سود خوبی به دست بیاورد٬ بازیکنی که آنها در سال ۲۰۱۰ با قیمت ۱۸ میلیون پوند از بنفیکا خریدند. روزنامه انگلیسی دیلی میل در این مورد نوشته: «رامیرس مشتریان بزرگی در اروپا مثل بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن دارد اما به نظر می رسد تیم چینی برنده رقابت در راه خرید این بازیکن شده است. رامیرس به لیست در حال رشد برزیلی هایی که در فوتبال چین مشغول هستند اضافه می شود٬ بازیکنانی مثل پائولینیو هافبک سابق تاتنهام و البته مربی ای مثل فلیپه اسکولاری.»
روزنامه گاردین هم نوشته: «هدایت جیانگسو سانینگ برعهده دن پترسکو بازیکن سابق چلسی است و آنها حاضرند رقمی در حدود ۲۰ میلیون پوند برای این بازیکن برزیلی بپردازند. این تیم چینی فعلا در مالاگا اردو زده و رامیرس می تواند در اسپانیا به هم تیمی های جدیدش ملحق شود. »
     
آی اسپورت
2016-01-25 23:05:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر