فهرست
روبن: باید بیشتر بازی کنم اما به تصمیم گواردیولا احترام می گذارم
روبن: باید بیشتر بازی کنم اما به تصمیم گواردیولا احترام می گذارم

روبن: باید بیشتر بازی کنم اما به تصمیم گواردیولا احترام می گذارم

آی اسپورت – آرین روبن امیدوار است هرچه سریعتر به ترکیب اصلی بایرن مونیخ برگردد اما می گوید به تصمیم پپ گواردیولا در انتخاب بازیکنان اصلی تیم احترام می گذارد. در جریان برد ۲-۱ بایرن مقابل هامبورگ در اولین بازی دور برگشت بوندس لیگا٬ روبن در دقیقه ۸۱ و به عنوان بازیکن جانشین به زمین آمد که البته این اولین حضور او از ماه نوامبر بود که به دلیل مصدومیت عضله پا از میادین دور شد.
ستاره هلندی اما امیدوار است بازیهای بیشتری انجام دهد تا به آمادگی کامل برسد: «متوجه شده ام که دارم قوی تر می شود. نیاز دارم که به ریتم مناسب برگردم. نیاز دارم بازی کنم. این بار فقط ۱۰ دقیقه فرصت بازی به من رسید. البته که دوست دارم بیشتر بازی کنم اما این مربی است که تصمیم می گیرد و همه باید آن را قبول کنند. دو هفته در تمرینات نبودم و به وقت بیشتری نیاز دارم اما در تمرین نهایت تلاشم را می کنم.»
روبن از هم تیمی هایش نیز خواسته که هر چه سریعتر به آمادگی کامل (بعد از تعطیلات یک ماهه ای که پشت سر گذاشتند) برسند و برای بازی حساس مقابل یوونتوس که ماه آینده در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود٬ آماده باشند: «باید کار کنیم و سریعتر به آمادگی کامل برسیم. بازی با یوونتوس خیلی زود از راه می رسد و ما باید در هر مسابقه با نهایت توان حاضر شویم.»
     
آی اسپورت
2016-01-25 23:20:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر