فهرست
کنفرانس سایپا-تراکتور: امان از غرور
کنفرانس سایپا-تراکتور: امان از غرور

کنفرانس سایپا-تراکتور: امان از غرور

آی‌اسپورت- سایپا فرصت صدرنشینی موقت را از دست داد و با شکست خانگی برابر تراکتورسازی 10 امتیازی باقی ماند. نشست خبری مربیان دو تیم در پایان بازی را می‌خوانید:

علی دایی، سرمربی سایپا: صلا باخت حق ما نبود و خیلی سر تر از حریف بودیم؛ در نیمه اول اصلا موقعیت نصفه و نیمه هم به تراکتور ندادیم ولی قطعی برق در نیمه دوم موجب شد تمرکزمان را از دست بدهیم؛ حداقل حق ما مساوی بود. درست است که بازیکنان ما زحمات خود را کشیدند ولی در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند تا روی دو اشتباه فردی گل بخوریم؛ به بازیکنان گفتم نباید غرور داشته باشیم چون تراکتور چیزی برای از دست دادن ندارد و با تمام توان کار می‌کند؛  به شاگردانم گفتم باید انگیزه بردن داشته باشیم ولی آنها دچار غرور شدند و نتوانستند نمایش همیشگی را داشته باشند.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تراکتور: از همه تشکر می‌کنم و به این هواداران افتخار می‌کنم. بودن این تیم فقط یک دلیل دارد و آن هم هوادران هستند. با اتفاقاتی که افتاد اگر آنها نبودند شاید تیم نابود می‌شد. به عشق آنها تمرین می‌کنیم و از بازیکنان تشکر می‌کنم که با جان و دل تمرین و بازی می‌کنند. مشکلات زیادی داریم اما با این وجود بازیکنانم تلاش می‌کنند و مشکلات را شکست می‌دهند. در بازی‌های قبلی مستحق شکست نبودیم. فرصت زیادی داشتیم، اما نتوانستیم گل بزنیم. از 5 بازی کسب 6 امتیاز شاید شرایط خوبی نباشد، اما با مشکلاتی که داشتیم این نتایج قابل پیش‌بینی بود.

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-08-23 01:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حسن
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۸:۰۹
بردهای تراکتور مشکوکه. اون از بازی قبل که بنگر و نصرتی بهشون راه دادن و این از بازی با سایپا که همشهریشون علی دایی بهشون راه داد. دوستان عزیز ترک که به همه تحمت میزنین خودتوت کثیف ترین تیم ایرانید.
۲ ۳
آذربایجان سئوگیسی تراختور
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
اینو نگو دیگه!!!
علی دایی اگه واسه میخواست به تراختور کمک کنه تو این شرایط محرومیت اخباری رو نمی گرفت با این که حامد لک رو هم در اختیار داشت و حامد لک در بهترین شرایط بدنی بود.
حالا این فرضیه راه دادنش بماند که اگه میخواست راه بده فینال جام حذفی با نفت راه میداد نه اینجا که صدرنشینی از دستش پرید.
۹
یاشاسین تراکتور
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
متاسفم برات(حسن) این تیم بی ریاترین و دوستداشتنی ترین تیم ایرانه
۵
موراتا
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۶:۴۸
حسن معلومه چی میگی علی دایی راه بده به تراکتور بی خیال شما از تراکتور بدت میاد چرا دست به دامن تهمت میشی تراکتور الان با سختترین شرایط داره کار میکنه انصاف نیست اینجوری زحمات کادر فنی و بازیکن هاشو ببری زیر سوال
۱
حبیب
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
حسن ! تو کثیف ترین حسن ایرانی.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر