فهرست
رضا حقیقی: اینقدر از پیام سوال نپرسید/ برای قهرمانی همه چیز مهیاست
رضا حقیقی: اینقدر از پیام سوال نپرسید/ برای قهرمانی همه چیز مهیاست

رضا حقیقی: اینقدر از پیام سوال نپرسید/ برای قهرمانی همه چیز مهیاست

آی‌اسپورت‌ ـ رضا حقیقی هافبک پرسپولیس سکوت خود را در مصاحبه با آی‌اسپورت‌ شکست. یک هفته بعد از اتفاقات ناخوشایند بازی مقابل با نفت حقیقی خوشحال از پیروزی پرسپولیس مقابل داماش عزم مشهد کرده و در راه فرودگاه به سوالات ما پاسخ می‌ دهد.
آقای حقیقی بازی چطور بود؟
بازی خیلی سختی بود اما خدا را شکر اولین قدم را برداشتیم. بازیکنان برای کسب نتیجه خوب همدل شدند و دوست دارند امسال با بهترین نتیجه به پایان برسد.
آخر بازی هم نزدیک بود گل بخورید؟
داماش دو موقعیت خوب داشت. به هر حال آنها هم این بازی برایشان بازی مرگ و زندگی بود و  نمی‌ شود انتظار داشت جلوی ما دست و پا بسته باشند. آنها با بازی مستقیم صاحب موقعیت هایی شدند اما حقیقتش ما خیلی بهتر بودیم و حق ما برد بود.
چقدر به قهرمانی امیدوارید؟
بیشتر از صددرصد. پرسپولیس باید باهوش و جدی در دو بازی آینده 6 امتیاز کامل را بگیرد و بعد خودش را به دل هواداران بسپارد من فکر می‌ کنم این احتمال هست که فولاد در بازی استقلال و گسترش فولاد امتیاز از دست بدهد. به هر حال ما کاملا امیدوار هستیم و هواداران هم باید پشت ما باشند.
از نظر مالی شارژ شدید؟
2 میلیارد پول به باشگاه رسیده و قرار است این مبلغ بین 50 نفر تقسیم شود. من فکر می‌ کنم در نهایت در حد پول تو  جیبی به همه برسد. موضوع این است که مشکل ما با این پول ها حل  نمی‌ شود و البته ما هم ذهنمان را از روی پول برداشته ایم و فقط به نتیجه گیری در بازی های باقیمانده فکر می‌ کنیم.
می‌ خواستم در مورد خوش و بش ات با پیام صادقیان در لحظات آخر بازی سوال کنم؟
اگر ممکن است سوال بعدی را بپرسید من و پیام آشتی کردیم دیگر چه حرفی مانده که شما اینقدر پیگیر هستید؟! اتفاقی بود که تمام شد، باور  نمی‌ کنیم که تمام شده؟
     
آی اسپورت
2014-03-28 15:09:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر