فهرست
اسکوچیچ: ملوان مثل لیورپول است/ به این بازیکنان افتخار می‌ کنم/ هیچ چیز درباره آینده ام  نمی‌ دانم
اسکوچیچ: ملوان مثل لیورپول است/ به این بازیکنان افتخار می‌ کنم/ هیچ چیز درباره آینده ام نمی‌ دانم

اسکوچیچ: ملوان مثل لیورپول است/ به این بازیکنان افتخار می‌ کنم/ هیچ چیز درباره آینده ام نمی‌ دانم

آی‌اسپورت‌ ـ دراگان اسکوچیچ مهمترین چهره شهر انزلی است. مربی ای که حضور ناگهانی اش در نیمکت ملوان آنقدر نتیجه بخش بوده که شاید بعد از سیروس قایقران مردم انزلی روی کمتر کسی چنین اتفاق نظر دارند. مربی ای که شب و روزش با هواداران انزلی گذشته و دوست دارد ماموریتش را در این شهر به بهترین نحو به پایان برساند.
آقای اسکوچیچ بازی چطور بود؟
با توجه به اینکه مدت ها از مسابقات دور بودیم در نیمه اول نمایش خوبی نداشتیم اما از اوایل نیمه دوم همان تیمی شدیم که همیشه بودیم و توانستیم بازی را به نفع خود تمام کنیم.
آیا احتمال می‌ دهید سهمیه بگیرید؟
هر چه پیش آید خوش آید اما بعید می‌ دانم  چنین اتفاقی بیافتد چون ما برای دریافت سهمیه احتیاج داریم تیم های چهارم و پنجم جدول در همه بازی های باقیمانده بازنده باشند که این اتفاق سخت رخ بدهد چون استقلال و سپاهان از تیم خوب لیگ هستند.
اما اگر بازیتان با راه آهن را نباخته بودید الان می‌ توانستید به کسب سهمیه امیدوار باشید؟
فوتبال ورزش اگرها نیست من هم یاد نگرفتم که با تصورات زندگی کنم. در آن بازی هم حق ما باخت نبود و باید با پیروزی از زمین بیرون می‌ آمدیم اما این اتفاق نیفتاد. به هر حال هدفگذاری ما حضور در لیگ قهرمانان آسیا نبوده که حالا بابتش تاسف بخوریم.
مهدی دغاغله دو گل برای شما زد؟
ما مثل لیورپول هستیم آنها استوریج و سوآرز را دارند ما هم با جلال رافخایی و مهدی دغاغله پیش می‌ رویم.  این دو روی هم 19 گل زده اند و جزو بهترین گلزنان لیگ اند، درست مثل اتفاقی که در لیورپول افتاده. من به شخصه امیدوارم آقای گل لیگ امسال هم از ملوان باشد اگرچه کار سختی است.
تمرین شما قبل از عید تعطیل شد چه شد که بازیکن ها به تمرین بازگشتند آیا پولی گرفتید؟
خیر، هیچ پولی به تیم تزریق نشده. البته مالک باشگاه قول داده تا قبل از پایان لیگ پول ها را بدهد ولی فعلا که اتفاق خاصی رخ نداده. در هر حال بازیکنان با تصمیم خودشان به تمرین بازگشتند و من به آنها افتخار می‌ کنم. آنها با دست خالی و بدون پول بهترین نتایج را در اوج بحران های مالی گرفته اند چرا که این تیم و مردم این شهر را دوست دارم.
آیا با ادامه این وضعیت امیدی به ماندن شما در انزلی است؟
این سوالی است که هر روز از من می‌ پرسند و من هم می‌ گویم هیچ چیز از آینده خود  نمی‌ دانم.
     
آی اسپورت
2014-03-28 15:11:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر