فهرست
نظرخواهی: کرانچار در اصفهان می‌ ماند؟
نظرخواهی: کرانچار در اصفهان می‌ ماند؟

نظرخواهی: کرانچار در اصفهان می‌ ماند؟

آی‌اسپورت‌ ـ گل کاوه رضایی مهاجم جوان سایپا معنایی جز آغاز اعتراض ها به زلاتکو کرانچار نداشت. مربی کرواتی که اگر مهدی شریفی، علی کریمی و یکی، دو بازیکن جوان دیگر را رو نکرده بود شاید همین حالا از سپاهان جدا شده بود. کرانچار که نمونه این وضعیت را در قبلا در سپاهان داشته است حالا باید جوابگوی خشم طرفدارانی باشد که  نمی‌ دانند مشکل تیمشان دقیقا چیست.
سپاهان که در بازی آخر سال مغلوب بازی حساب شده الاهلی شد چند روز بعد از یک مسابقه مهم دیگر با سایپا به نتیجه تساوی 2 ـ 2 رسید تا کماکان روی دور ناکامی باشد. آنها که حالا دیگر شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر ندارند باید در جنگ سهمیه استقلال، نفت و پرسپولیس را کنار بزنند که با توجه به 2 بازی باقیمانده کار سختی پیش روی سپاهانی هاست. این را هم در نظر داشته باشید که سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا 2 شکست داشته و تنها یک بار به عنوان برنده از زمین خارج شده است که این موقعیت تیم را در آن رقابت ها هم در شرایط متزلزلی قرار داده است.
با توجه به نتایج نه چندان مناسب سپاهان و ناراحتی استادیوم بروهای اصفهانی از این سرمربی موفق پیش بینی شما درباره جدایی یا بقای زلاتکو کرانچار در سپاهان چیست؟
آیا مدیران سپاهان او را نگه می‌ دارند؟
لطفا نظرات خود را کامنت کنید.
     
آی اسپورت
2014-03-28 15:14:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر