فهرست
بدرلو: امیدوارم هفته بعد قهرمان بشویم
بدرلو: امیدوارم هفته بعد قهرمان بشویم

بدرلو: امیدوارم هفته بعد قهرمان بشویم

آی اسپورت - مهدی بدرلو با دو پنالتی  در بازی با تراکتور به ثمر رساند زمینه ساز برتری فولاد در این بازی اول سال سد  .
او   در این باره بیان می‌ دارد:« بعد از 3 هفته مصدومیت و دوری از تمرینات در بازی با بنیادکار به ترکیب اصلی تیم برگشتم و خدا را شکر توانستم در این بازی برای تیم خود مثمرثمر باشم. در بازی با تراکتور نیز خدا را شکر توانستم دو گل برای تیم به ثمر برسانم .
از بدرلو درباره شرایط بازی می پرسیم که او می گوید : ما فکر می‌ کردیم با توجه به بی انگیزه بودن بازیکنان تراکتور بازی ساده تری را پیش رو داشته باشیم و بتوانیم به راحتی به پیروزی برسیم. اما بازیکنان تراکتور بازی جوانمردانه ای را انجام داده و در مقابل تیم ما موقعیت های بسیار زیادی را داشتند. بعد از این پیروزی فکر می‌ کنم به طور حتم تیم ما مدعی اول قهرمانی است  و سرنوشتمان در دستان خودمان است و می‌ توانیم بدون توجه به نتایج سایر رقبا به سمت قهرمانی حرکت کنیم.
من فکر می‌ کنم دو فینال مهم در پیش رو داریم که اگر این بازی ها 4 امتیاز کسب کنیم قهرمانی مان مسجل شده است. مهمترین بازی ما، بازی بعدی با استقلال در شهر اهواز است که امیدوارم با پیروزی در این تیم و عدم نتیجه گیری سایر رقبا بتوانیم هفته آینده جشن قهرمانی را در اهواز برگزار کنیم. البته در بازی آخر هم باید در تبریز به مصاف تیم گسترش فولاد برویم و در هر صورت به دنبال کسب 3 امتیاز در این بازی نیز خواهیم بود.»
همچنین وی در مورد موقعیت فولاد در لیگ قهرمانان آسیا بیان می‌ کند:« فکر می‌ کنم در دور رفت خوب کار کردیم و توانستیم نتایج مطلوبی کسب کنیم حتی اگر در دیدار با بنیادکار که از دقایق پایانی کمی بیشتر مراقب بودیم می‌ توانستیم 3 امتیاز این بازی را نیز کسب کنیم. با توجه به اینکه در دور برگشت دو بازی در اهواز پیش رو داریم امیدوارم بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم تا به عنوان تیم اول به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.
حرف آخر بدرلو هم این است که :  فکر می‌ کنم لازم باشد از هواداران خوبمان که با حضورشان در استادیوم در این مدت باعث دلگرمی تمامی اعضای تیم شده اند تشکر ویژه ای بکنم زیرا حضور آنها باعث زیباتر شدن بازی ما و کسب نتایج بهتر می‌ گردد.»
     
آی اسپورت
2014-03-28 15:28:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر