فهرست
گمانه زنی: سردار در آرسنال/ رویاپردازی یا حقیقت
گمانه زنی: سردار در آرسنال/ رویاپردازی یا حقیقت

گمانه زنی: سردار در آرسنال/ رویاپردازی یا حقیقت

آی‌اسپورت‌ ـ سردار آزمون مستعدترین بازیکن جوان ایرانی شاغل در فوتبال اروپاست. ستاره سابق تیم جوانان ایران که با ارتباطات خوب یک اینجت ایرانی به روبین کازان روسیه پیوست تا در آنجا به فوتبال خود ادامه دهد. این در حالی بود که سردار حتی یک دقیقه هم در لیگ ایران بازی نکرده بود. با این حال آنهایی که دستی در بازار نقل و انتقالات دارند می‌ دانند چهره هایی مثل آزمون در بازار نقل و انتقالات راحت جابجا می‌ شوند چرا که به جز فیزیک مناسب بدنی و رزومه خوب در جوانان آزمون سن و سال مناسبی برای انتقال به تیم های خارجی داشت.
حالا و در شرایطی که یک سال از حضور او در لیگ روسیه می‌ گذرد ظاهرا دو استعدادیاب آرسنال در اردوی تیم روبین کازان حاضر شده بودند تا آزمون را زیر نظر بگیرند آنها در این اردو به سردار گفته اند که ممکن است وی را برای استخدام به آرسنال معرفی کنند.
البته پروسه جذب بازیکن در باشگاهی مثل آرسنال، منچستر و غیره بسیار پیچیده و زمان بر است و مربیان و مدیران این باشگاه باید درباره کیفیت یک بازیکن مطمئن بشوند این را هم رد نظر داشته باشید که آزمون ایرانی است و خرید یک فوتبالیست ایرانی چندان در کلاس باشگاهی هایی مثل آرسنال نیست چرا که خریدهایی از این دست این باور را در ذهن تماشاگران به وجود می‌ آورند که بازیکن خریداری شده به دلیل قیمت پایین مورد توجه آرسنال یا تیم های مشابه قرار گرفته است.
با این وصف انتشار اخبار جدی مربوط به انتقال احتمالی سردار و قیمت گذاری دو میلیون پوندی او چیزی نیست که نسبت به آن  بی توجه باشیم. با توجه به رسانه های انگلیسی و دو روزنامه مهم کشور حالا بخت به آزمون رو کرده و او خود را در آستانه دروازه های لیگ برتر می‌ داند. به نظر شما این انتقال تا چه حد محتمل است، نظر بدهید؟
     
آی اسپورت
2014-03-28 15:32:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر