فهرست

لقب جدید مایلی کهن برای عادل: کی روش به جای کی روشی پور

آی اسپورت - محمد مایلی‌کهن در مورد خبر سایت فدراسیون فوتبال که صحبت از بودجه 5 میلیارد و 500 میلیون تومانی برای تیم امید کرده بود، گفت: صورت مخارج را می‌توانید ببینید که کجا پرداخت شده و چه کسی پرداخت نکرده است. باید بگویم در آخرین نوبت وزیر ورزش که به اردوی ما در هرمزگان آمده بود از من و خاکپور خواست که پیش او برویم و او گفت که 400 میلیون تومان به تیم امید کمک خواهد کرد اما اگر شما این 400 میلیون تومان را دیدید ما هم دیدیم! این 400 میلیون کجا رفت؟ در حالی که باید این پول به تیم امید تزریق می‌شد اما این تیم به فدراسیون فوتبال داده شد که به دست ما هم نرسید. خاکپور تا همین حالا قرارداد ندارد و قرارداد من هم 12 دی بسته شده آن هم در حالی که ما از آذر سال قبل مشغول به کار هستیم. یعنی تنظیم یک قرارداد اینقدر مشکل است؟
وی در مورد اینکه چرا خاکپور قرارداد ندارد، افزود: این را باید از فدراسیون فوتبال و حسابداری آن بپرسیم وقتی وزیر ورزش در حضور من و خاکپور گفت 400 میلیون به تیم امید کمک می‌کند ما این پول را پیگیری کردیم که جالب اینجاست 400 میلیون پرداخت شده اما نمی‌دانیم کجا رفته است. ما این مسئله را پیگیری کردیم که فدراسیون فوتبال ناراحت شد.
پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد انتقادهایی که به سطح فنی کادر فنی تیم امید وارد می‌شود، افزود: در هر مقطعی از تیمی که برنده می‌شود می‌توان ایراد گرفت وای به حال تیم بازنده. دیشب برنامه‌ای در تلویزیون بود که مجید جلالی و جلال چراغپور صحبت‌هایی را مطرح کردند که کاملاً مشخص شد تیم امید فوتبال مدرنی ارائه داده، خاکپور سالها در آمریکا آکادمی فوتبال داشته و کاپیتان تیم ملی بوده است.
مایلی‌کهن در مورد اینکه به نظر می‌رسد صحبت‌هایش فرار رو به جلو است، تصریح کرد: من اصلاً فرار رو به جلو نمی‌شناسم دیشب برنامه‌ای در تلویزیون پخش شد که مجری محترم آن آیا خود کی‌روش نبود؟ چرا سرمربی تیم بزرگسالان به قطر آمد؟ یعنی فدراسیون تازه یادش افتاده که تیم امید دارد؟ وقتی تیم امید با وینگادا و کی‌روش در بازی‌های آسیا بدترین نتایج را گرفت از آن به بعد شمشیر را برای تیم امید از رو بستند آیا او در این 14 ماه یکبار هم بر سر تمرینات ما آمد؟
مدیر فنی تیم امید خاطرنشان کرد: چیزی که مشخص است این است که رئیس فدراسیون فوتبال ما خود سرمربی تیم ملی است چرا که او حرف اول و آخر را می‌زند و کسی نمی‌تواند به او بگوید که بالای چشم تو ابروست. همه امور مربوط به فوتبال کشورمان در اختیار اوست و یک رانت رسانه‌ای قوی هم دارد که وقتی گوام را بردیم انگار قهرمان جام جهانی شدیم.


منبع: ورزش سه
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-26 09:39:29
نظر دهید
۷ نظر
aref
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۴۷
باز ک این مصاحبه کرد.. فقط رو اعصاب ملت رژه میریو بس
-
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۲۵
این است موتور گازی ایرانی، وقاحت و پررویی در سطح لالیگا و دانش و کارایی و انصاف در حد زیر صفر. شما هم که عمرا منتشر کنید ولی خوب یا حق...
-
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۲۸
فوتبال مدرن؟؟؟؟؟؟؟؟
ینی خودتون خجالت نمیکشید همچین حرفی میزنید..مردحسابی ی آفسایدگیری رو نمیتونستن مث آدم اجرا کنن..بعدحرف ازفوتبال مدرن میزنید؟؟
یوسف
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۰
بابا تو دیگه کی هستی!؟ پررو
همه پیش کسوتها مردن جز این..
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۱۷
به شعور ملت توهین نکن بازنده
بهزاد
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۳۵
آقا تموم شد دیگه . بابا شما اصلا نباید حذف میشدید . شما ژاپن رو لوله کردید . اصلا شما باید 10 تا به ژاپن میزدید که توپاتون گل نشد . فوتبالتون به گفته سر آلکس چراغپور مدرن بوده . یه " ناولج آو د گیم " هم میزاشتید تنگش عالی میشد . حالا نشد برید گمشید دیگه با دار و دستتون دیگه . بسه دیگه
بهزاد
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۱۶
دیگه براتون نظر نمیزارم . چرا نظری که نیم ساعت پیش گذاشتمو چاپ نکردید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر