فهرست
کارشناسی: چرا هیچ تیمی چارلی آستین را جدی نگرفت؟
کارشناسی: چرا هیچ تیمی چارلی آستین را جدی نگرفت؟

کارشناسی: چرا هیچ تیمی چارلی آستین را جدی نگرفت؟

«چرا از گلی که چارلی آستین به یونایتد زد تعجب میکنید؟ در 18 ماهِ اخیر، غیر از هری کین، فوتبالِ انگلیس هیچ مهاجمی بهتر از چارلی آستین نداشته. یادتون رفته که آستین فصلِ پیش برایِ کیو.پی.آر، تیمی که در رده‌یِ بیستمِ جدول قرار گرفت 18 تا گل زد؟ این کار فقط از مهاجمینِ خاصی برمیاد. چیزی که در موردِ آستین خیلی دوست دارم اینه که حتی وقتی با کیو.پی.آر سقوط کرد هم تمامِ تلاشش را برایِ این تیم کرد و غر نزد از اینکه داره تویِ چمپیونشیپ بازی میکنه.»
«راستی چرا منچستر یونایتد که در گل زدن افتضاحه نرفت سراغِ خریدِ آستین؟ من دلیلش را بهتون میگم. چون آستین اسمِ بزرگی نیست. انگار برایِ این باشگاه‌هایِ بزرگ خرید بازیکنی مثل چارلی آستین کلاسشون را پایین میاره. انگار بعضی بازیکنا هرچقدر هم که خوب باشن، کلاسِ لازم برایِ بازی کردن در تیمهایِ بزرگ را ندارن. این قضیه حالم را به هم میزنه!»
«درود بر رونالد کومن که دیدش فراتر از این مزخرفات بود. به نظرِ من فرقِ زیادی بینِ آلن شیرر و چارلی آستین نیست. خب، شیرر زودتر و جوون‌تر خودش را مطرح کرد، اما جفتشون بهترین نمونه‌هایِ یک مهاجمِ مرکزیِ کلاسیکِ انگلیسی هستن. آستین تا حالا در هر تیمی که بوده حداقل هر دو بازی یک گل زده. این آماری فوق‌العادست. من واقعا برایِ آستین خوشحالم که برگشته لیگِ برتر.»
 
 
     
آی اسپورت
2016-01-26 12:11:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر