فهرست
حمله خداداد به عادل؛ فردوسی‌پور را سرمربی تیم ملی کنید
حمله خداداد به عادل؛ فردوسی‌پور را سرمربی تیم ملی کنید

حمله خداداد به عادل؛ فردوسی‌پور را سرمربی تیم ملی کنید

آی اسپورت - خداداد عزیزی که به نظر می‌رسد از مخالفان مربی خارجی و حامیان مربی ایرانی است نسبت به برنامه دیشب 90 واکنش نشان داد و به شکل کم‌سابقه‌ای به عادل فردوسی‌پور حمله کرد. این گفتگوی عجیب را بخوانید:
 عادل فردوسی پور مجری است؛ چرا در کار کارشناسان دخالت می کند؟
ابتدا باید بگویم از کارشناسی فنی جلال چراغپور لذت بردم. او طوری صحبت می کرد که حتی من مربی هم بعضی از حرف هایش را متوجه نمی شدم. آنالیز بسیار خوبی از عملکرد تیم فوتبال امید به عمل آمد. از آن طرف مجید جلالی هم بدون هیچ تعارفی صحبت های خود را مطرح کرد و هر دو نفر بدبختانه موافق محمد خاکپور بودند و اذعان داشتند که تیم او فوتبال خوبی بازی کرده است اما فردوسی پور اصرار داشت بگوید شما غلط می گویید و من حرف درست را میزنم. طرف حساب من الان صدا و سیماست. مگر عادل فردوسی پور مجری نیست. چرا باید در کار کارشناسان دخالت کند و حتی با آنها مخالفت داشته باشد. 
عادل فردوسی پور را سرمربی تیم ملی کنید
فردوسی پور می گفت اگر من بودم فلان کار را انجام می دادم یا اینکه می گفت چشمی باید هافبک دفاعی بازی می کرد و کنعانی زادگان دفاع آخر و ترابی هم باید در همه بازی ها از اول تا آخر به میدان می رفت. من خواهشی که از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش دارم این است که دیگر ما نه نیاز به کارشناس داریم، نه پیشکسوت و نه مربی. عادل فردوسی پور را سرمربی تیم ملی کنید و آنالیزورهای تیم ملی را دستیارانش بگذارید. ما که هیچ وقت نتیجه نمی گیریم حداقل با بودن فردوسی پور شاد می شویم و حال می کنیم.
برنامه 90 نیاز به کارشناس ندارد
به نظر من برنامه فردوسی پور نیاز به کارشناس هم ندارد. او می تواند هر دو کار را انجام دهد. ابتدا روی صندلی خودش سوال را می پرسد و سپس به صندلی رو به رو می رود و پاسخش را می دهد. واقعا برنامه دیشب جهت دار بود. ده دقیقه اول برنامه به کوباندن محمد مایلی کهن اختصاص داشت. سپس عادل مانند یک لودر از روی محمد خاکپور گذشت. مجید جلالی حرف درستی زد. وقتی توهینی انجام می شود جواب آن توهین، توهین دیگری است. 
کمیسیون اصل 90 دروغ نمی گوید که 90 جهت دار است
وقتی کمیسیون اصل 90 می گوید برنامه 90 جهت دار است دروغ نمی گوید. همه دیدند که دیشب برنامه به سمتی پیش می رفت که کرانچار باید در تیم ملی باشد. حالا فردوسی پور بگوید ما می رویم و شکایت می کنیم. برادر من تو یک ایرانی هستی. البته خاکپور هم که بیشتر عمرش در آمریکا بوده او هم خارجی به حساب می آید پس از او هم حمایت کن. چرا وقتی دو کارشناس دعوت می کنی با آنها کل کل می کنی. این دو نفر را نمی آوردی و خودت همه کارها را انجام می دادی.
قیاس لینه کر و فردوسی پور درست نیست
دیشب فردوسی پور هرچه می خواست به مایلی کهن و خاکپور گفت. دیشب جلالی و چراغپور خنثی نبودند و جواب او را دادند. فردوسی پور برای چه باید به کاپیتان سابق تیم ملی ایران که در جام جهانی هم بازی کرده این گونه حمله کند. خدا را شکر مثال گری لینه کر را زد. البته اصلا آن قیاس درست نبود. چرا که گری لینه کر کاپیتان تیم ملی انگلستان بوده و آقای گل جام جهانی 90 هم شده است ولی عادل فوقش با دوستان رسانه ای اش در چند بازی تفریحی به میدان رفته است. بعد این آقا می گوید اگر به من بگویند موتور گازی ناراحت نمی شوم. به خدا این طور نیست و تو هم ناراحت می شوی آقای فردوسی پور. از ستاره های سابق فوتبال ایران گله مندم که چرا این طور ساکت نشسته اند و از همبازی و مربی سابق خود دفاع نمی کنند.
برنامه دیشب طوری خط دهی شده بود تا کرانچار برگردد
برنامه دیشب طوری خط دهی شده بود که کرانچار هر طوری است به فوتبال ما برگردد.من اصلا شناخت زیادی از این آقا ندارم. نمی دانم اسم این آقا کرانچار است یا کرانچی یا هر چیز خوشمزه دیگری. اما حالا که دیده است در تیمش دارد اخراج می شود می خواهند او را برگرداند. من دیشب دو تحلیل از برنامه 90 دیدم. در هر دو تحلیل فقط به خاکپور و مایلی کهن حمله شده بود و از کرانچار تعریف می شد. به طور کلی اگر بخواهم بگویم برنامه 90 دیشب هم مرا خنداند و هم حالم را بد کرد.
چرا کسی به کی روش نگفت چرا حقیقی را تعویض نکردی؟
44 سال است که به المپیک نرفته ایم. با همه ایچ ها هم حذف شدیم. من که یک فوتبالیست و مربی معمولی هستم اما چراغپور را قبول دارم. او می گفت ما در 90 دقیقه خوب بازی کردیم و در 30 دقیقه پایانی استراتژی نداشتیم. من هم حرف او را قبول دارم. وقتی بازیکن توپ هایش را تبدیل به گل نمی کند خاکپور خودش برود گل بزند؟ زمانی که بازیکنان در وقت های اضافه بدنشان کم می آورد خاکپور باید چه کار کند؟ برود تزریق کند برایشان. شاید طرفداران کی روش دوباره از دست من ناراحت شوند اما چرا کسی نگفت اگر کی روش در بازی با عراق یک تعویض خود را نگه می داشت و زمان پنالتی ها حقیقی را بیرون می کشید ما می توانستیم بازی را ببریم و به مرحله بعد برویم؟ 
کارشناسان تشکی عادل را تایید می کنند
کارشناسانی داریم به نام کارشناسان تشکی. اینها دوشنبه شب بعد از برنامه 90 تشک های خود را جلوی صدا و سیما پهن می کنند تا هفته آینده که دوباره تشک های خود را جمع می کنند و با عادل به برنامه می روند. مثلا عادل می گوید به نظر من احسان پهلوان باید دفاع وسط بازی کند و آن کارشناس مورد نظر هم تایید می کند. مثلا عادل اعتقاد دارد چشمی اگر دفاع چپ بازی می کرد بهتر بود. بقیه کارشناسان هم ضمن تایید می گوید شما درست می گویید. اگر چشمی دفاع چپ بازی می کرد می توانست با ارسال از جناحین باعث بازشدن دروازه ژاپن شود. اما شانس آوردیم که دیشب جلالی و چراغپور آنجا بودند.
عادل جان یک بار مربیگری کنی متوجه سختی کار می شوی
حرف آخرم با عادل فردوسی پور است. عادل جان، من که کسی نیستم ولی تجربه یکی، دو سال مربیگری به من نشان داده که نشستن روی نیمکت خیلی با بازی های تفریحی متفاوت است. اگر یک بار روی نیمکت بنشینی و در یک بازی جدی مربیگری کنی متوجه این کار می شوی. در آخر باز هم از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش می خواهم سرمربیگری تیم ملی را به عادل بدهند و اگر قبول نکرد برای سرمربی بعدی از او مشورت بگیرند.

منبع: کاپ
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-01-26 13:44:28
نظر دهید
۱۵ نظر
یوسف
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۵۷
خداداد هم تا حدی درست میگه ولی دیگه خدایی این مایلی کهن هر جا بوده گند زده دیگه جای دفاع نداره که! تیم ملی به این قشنگی رو دادن دست کی؟! سیب سرخ و دست چلاق!
محمد
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۱
حرفای چراغپور رو نمیفهمیدی چون بی سوادی
-
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۱۲
خداداد جان تو خوبی تو مربی کاربلدی هستی لابد
بهزاد
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۵
تو تازه کسی نیستی انقدر چرت و پرت میگی ببین اگه کسی بودی چقدر میخواستی زر بزنی
-
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۹
مگر دروغ گفت که چرا بی دلیل کرانچار را کنار زدند؟ برنامه نود نباید به این موضوع رسیدگی کند؟
دیشب دو تا کارشناس آورد که از تیم ملی حمایت کردند دیگه باید چکار کنه؟ دوست داشتین با این افتضاحی که به بار آوردین از شما تشکر بشه و به عملکردتان نقد نشه؟
سعید
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۴۶
چقدر آدم های شکست خورده دشمنانشان ، کارنامه شان و ادبیاتشان شبیه هم است آقای عزیزی که با یک گلی که به استرالیا زدی کلی از نظر مالی برات خوب بود ولی توقع نداشته باش که کل فوتبال رو به نامت بزنند یک مرور بر رفتارت بکن ببین چرا هر روز نه تنها از قلب مردم ایران بلکه از قلب مردم مشهد هم دور تور شدی و این را بدان که آدم هایی که دارای فکر بسته هستند دهانشان بیشتر باز است
یوهان کرایوف
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۰۰
فقط گلت توی ملبورن بدرد خورد و دیگه کلا بدرد این فوتبال مملکت نخوردی
-
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۲۷
تو فکرم جنسی که خداداد میزنه چیه... از کجا میگیره. چقد براش آب موخوره . واقعا کاشکی تو یکی از جملاتش بهش اشاره میکرد... :)))))
mohamad
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۴۲
خداداد جان میخای مایلی دوم باشی...ولی داری شبیه فیروز میشی!
-
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۴۴
فردوسی پور داره از قدرتی که مردم بهش دادن شخصی استفاده میکنه
۱
-
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۲۱
امیدوارم این حرفا فقط به خاطر منافع شخصی باشه چون اگه برداشت و اعتقادات شخصیشون این باشه،فاجعه اس.
ع ع ب
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۱۲
من موندم خداد چه جوری روش میشه به خودش بگه مربی !!! هنوز خاطره گل کاریهای ایشون رو نیمکت و سکوها فراموش نشده ...اتفاقا باید پیشنهاد بدیم شمارو بذارن سرمربی تیم ملی تا ما حال کنیم !!!
فوتبال
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۳
یعنی واقعا خداداد فردوسی پور و به عنوان کارشناس قبول نداره؟؟اگه عادل کارشناس نیست کی کارشناسه؟؟؟ تو که بازیکن تیم ملی بودی مربیم هستی چی سرت میشه؟؟ده ساله داری مربیگری میکنی یه بار تیم موفق که هیچی یه بازیکن تونستی تحویل بدی؟؟وقتی کارشناس و صاحب نظر تو این فوتبال امثال عزیزی باشن عجیب نیست وضعیت فوتبالمون اینه
بعدم افکار عمومی باید نظر بدن آقای عزیزی نظر دادن راجع به فوتبال در انحصار هیچ کس نیست مگر این که اینم نیاز به تایید صلاحیت یکی مثل شما داشته باشه
-
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۳۰
اخه تویی که حتی نمی دونی آقای گل جام جهانی 90 شیلاچی شده نه گری لنکه کر چطور روت میشه به فردوسی پور ایراد بگیری
عباس
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۲۱
تو رو خدا ببینید چه لاشخورا و اراذلایی دارن از مربی ایرانی دفاع میکنن دفاع کردن امثال مایلی کلنگ و این خداداد خودش گل به خودیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر