فهرست
مظلومی: مگر به نقل‌وانتقالات امتیاز می‌دهند که مي‌گوييد ما شكست خورده‌ايم؟ / وقتی بازی‌ساز نیست چه کار کنم؟
مظلومی: مگر به نقل‌وانتقالات امتیاز می‌دهند که مي‌گوييد ما شكست خورده‌ايم؟ / وقتی بازی‌ساز نیست چه کار کنم؟

مظلومی: مگر به نقل‌وانتقالات امتیاز می‌دهند که مي‌گوييد ما شكست خورده‌ايم؟ / وقتی بازی‌ساز نیست چه کار کنم؟

آی اسپورت- استقلال در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل نتوانست بازیکن شاخصی به خدمت بگیرد اما پرویز مظلومی از شرایط راضی است. سرمربی استقلال به همشهری ورزشی گفته با همین بازیکنانی که تا اینجا آمده‌ایم باقی مسیر را هم طی می‌کنیم.در مورد حضورتان در مراسم مرحوم همایون بهزادی بگویید.
متاسفانه یکی از پیشکسوتان بزرگ خود را از دست دادیم. خیلی ناراحتم از اینکه پیشکسوتان باید در مراسم تشییع جنازه دور هم جمع شوند. داریم یکی‌یکی اسطوره‌هایمان را از دست می‌دهیم. جا دارد به جامعه فوتبال، باشگاه پرسپولیس و خانواده بهزادی این ضایعه دردناک را تسلیت بگویم. ضمن اینکه این حضور پرشور مردم که شاید خیلی از آنها بازی همایون بهزادی را ندیده بودند هم ارزشمند است.خیلی از رسانه‌ها تیتر زدند استقلال در فصل نقل و انتقالات با عدم جذب مهره‌های لازم شکست خورد.
شکست در نقل و انتقالات معنی ندارد! مگر در نقل و انتقالات امتیاز می‌دهند که ما شکست خورده باشیم! با همین بچه‌های استقلال تا الان جلو آمدیم و از این به بعد هم جلو می‌رویم. بین بازیکنان استقلال شیرمرد زیاد داریم. در کل ما هیچ‌گاه ‌بازنده نبودیم.
 


اما خیلی از بازیکنان استقلال هم اعتراف می‌کنند تیم شما نیاز به یک پلی‌میکر دارد.
مطمئنا یک پلی‌میکر خوب باشد وضعیت بهتر خواهد بود ولی وقتی نیست چه کار کنم؟! همیشه با نداری‌ها ساختیم، الان هم می‌سازیم. 17بازی در لیگ و چند مسابقه در جام‌حذفی با همین نفرات پیش رفته‌ایم و بازیکنان جوان را جایگزین کرده‌ایم.


هواداران استقلال هم پشت شما هستند؟
هواداران همیشه باعث دلگرمی ما بوده‌اند، باید محبت آنها را جبران کنیم.


این موضوع مسئولیت شما را سنگین‌تر می‌کند.
مسئولیت سنگین است. از همان اول هم سنگین بود. تماشاگران استقلال به ما محبت دارند، ما هم تلاش می‌کنیم آنها را خوشحال ببینیم.


از وضعیت آمادگی بازیکنان استقلال راضی هستید؟
بله، ما بازیکنان جوانی داریم که از نظر فنی خوب هستند.


این واقعیت دارد که شما به دلیل مشکلات مالی و عدم یارگیری در نیم‌فصل به نشانه اعتراض در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کنید و قهر کرده‌اید؟
قهر نکرده‌ام، این موضوع کذب است. من همیشه در تمرینات حاضر می‌شوم. فقط یک جلسه در تمرینات نبودم، آن‌ هم در رختکن‌ محل تمرین، سرم وصل کرده بودم و حتی به بیمارستان هم نرفتم.


تیم ملی امید باز هم به المپیک صعود نکرد تا این طلسم 44ساله شود.
کمیته بین‌المللی المپیک منتظر بود تیم امید ایران به المپیک صعود کند و این رویه ادامه داشت تا ما به المپیک برویم. وقتی دیدند تیم امید ما به المپیک صعود نمی‌کند فوتبال را از المپیک حذف کردند و قرار است فوتسال جانشین آن شود.


(خنده) چنین خبری در سایت‌ها آمده بود؟
می‌خندی؟ واقعیت این است.
9411
     
آی اسپورت
2016-01-26 15:36:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر