فهرست
اتفاق روز: استقلال بی‌دفاع شد!
اتفاق روز: استقلال بی‌دفاع شد!

اتفاق روز: استقلال بی‌دفاع شد!

آی‌اسپورت- در ترکیب امروز استقلال یک تغییر ویژه به چشم می‌آمد. آبی‌ها برای دیدار دوستانه مقابل پدیده، امین حاج‌محمدی را جایگزین حنیف عمران‌زاده کردند. حنیف به دلیل مشکلاتی که در انزلی به وجود آمد از دیدار بعدی استقلال مقابل ذوب‌آهن محروم شده. همین محرومیت باعث شده که مظلومی برای خط دفاع دستش خالی‌تر از همیشه باشد. حالا مظلومی باید از زوجی در ترکیبش دفاعی‌اش استفاده کند که در مسابقات این فصل خیلی امیدوارکننده نبودند. نتایج استقلال را در این فصل زمانی که حاج محمدی و مگویان در دفاع وسط این تیم حضور داشتند مرور می‌کنیم.

استقلال 2-0 ملوان
استقلال 0-2 ذوب‌آهن
گسترش‌فولاد0-2 استقلال
پدیده 1-1 استقلال
استقلال 3-1 سیاه‌جامگان

استقلال در پنج مسابقه‌ای که حنیف عمران‌زاده را در ترکیب نداشت و حاج‌محمدی-مگویان را به بازی فرستاده بود، چهار گل دریافت کرد و در دیدار مقابل ملوان و گسترش‌فولاد هم کلین‌شیت کرد.

جالب است که حالا خبر رسیده در دیدار دوستانه استقلال مقابل پدیده، امین حاج‌محمدی هم مصدوم شده. اتفاقی که منجر به بازگشت حنیف عمران‌زاده به ترکیب استقلال هم شد. در این صورت مظلومی برای دیدار این هفته مقابل ذوب‌آهن نه عمران‌زاده را در ترکیب دارد و نه حاج‌محمدی. آبی‌ها در این فصل فقط یک بار در هفته نخست لیگ، دو بازیکن از سه عنصر دفاعی‌شان را نداشتند که حاج‌محمدی به همراهی خرسندنیا در مرکز خط دفاع قرار گرفته بود. دیداری که با تساویِ یک بر یک آبی‌ها در مشهد همراه بود. آیا زوج مگویان-خرسندنیا مقابل مهاجمان زهردارِ ذوب‌آهن دوام می‌آورند؟ برای پاسخ به این سوال باید شش روز منتظر بمانیم.


کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-26 16:29:40
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۴۹
هفته اول لیگ ما 2 1 سیاه جامگان رو بردیم و اون بازی روزبه و حاج محمد دفاع وسط بودن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر