فهرست
نارضایتی سرخابی‌ها از عادل: چرا از نوراللهی و برزای نپرسیدی؟
نارضایتی سرخابی‌ها از عادل: چرا از نوراللهی و برزای نپرسیدی؟

نارضایتی سرخابی‌ها از عادل: چرا از نوراللهی و برزای نپرسیدی؟

آی اسپورت- شب گذشته، نود بعد از مدت‌ها توجه شبکه‌های اجتماعی را جلب کرد و واکنش‌های مختلفی را به همراه داشت. برای برنامه‌ای که این اواخر کاملا از حواشی فاصله گرفته و تنها به تحلیل فنی لیگ می پردازد و آمار پیام های کوتاه‌اش نشان می‌دهند که بسیاری از مخاطبان‌اش را از دست داده؛ این برنامه می‌توانست یک قدم مثبت باشد اما حالا یک روز بعد از پخش نود، به نظر می‌رسد بسیاری از مخاطبان از نتیجه برنامه راضی نیستند. 
هر دو کارشناس شب گذشته نود برای تحلیل تیم ملی امید، حمایت از کادر فنی را در دستور کادر قرار دادند و این به نوعی به مفهوم مناظره‌ای که مدنظر عادل بود لطمه زد. مجری نود البته در چند مورد با رو کردن آمار، به خوبی عدم صداقت را در حرف های جلالی به اثبات رساند اما مخاطبان برنامه در انتظار کارشناس های بهتر و حرف های مهم تری به نسبت دفاع صرف از کیان مربی ایرانی بودند. اوضاع اما از زمان ورود خاکپور کمی بدتر شد. مردی که انگار به نود آمده بود تا مثل همیشه ژست جنتملن‌ها را بگیرد و به سوال‌های مهم جواب ندهد. 
خط خوردن بهنام برزای و احمد نوراللهی، شاید یکی از مهم‌ترین سوال‌های مدنظر سرخابی‌ها از خاکپور بود. سوالی که توسط عادل پرسیده نشد تا عملکرد فردوسی‌پور در فضای مجازی با انتقاد روبرو شود. او به جز ماجرای حضور مایلی کهن و تعییرات مداوم در ترکیب تیم ملی امید، تقریبا هیچ سوال مهم دیگری از خاکپور نپرسید تا آقای سرمربی بدون پاسخگویی درباره دلیل شفاف کنار گذاشتن دو نفر از بهترین بازیکن‌هایش، از استودیوی نود خارج شود. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-01-26 17:29:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر