فهرست
سوال روز: فتح لالیگا، ماموریت غیرممکن زیدان؟
سوال روز: فتح لالیگا، ماموریت غیرممکن زیدان؟

سوال روز: فتح لالیگا، ماموریت غیرممکن زیدان؟

آی اسپورت - در حالیکه فلورنتینو پرس اعلام کرده که کلمه غیرممکن در گنجینه واژگان زین الدین زیدان ، سرمربی جدید فرانسوی باشگاه رئال مادرید جایی ندارد اما تساوی روز یک شنبه در ویامارین مادریدی ها را از هدف شان دورتر کرد. لوس بلانکوس در حال حاضر با 4 امتیاز اختلاف در تعقیب اتلتیکو مادرید و بارسلونا است و اگر آبی و اناری ها بتوانند بازی به تعویق افتاده شان برابراسپورتینگ گیخون درروز هفدهم فوریه را با پیروزی پشت سر بگذارند اختلاف به عدد 7 خواهد رسید.
روز شنبه دو تیم اول لالیگا یعنی بارسلونا و اتلتیکومادرید در نیوکمپ به مصاف یکدیگر خواهند رفت و مادریدی ها ضمن اینکه به این بازی نگاه می کنند از خود می پرسند که آیا حضور زیدان فقط یک نمایش موقت و گمراه کننده است یا با  گذشت زمان، پروژه به خوبی پیش می رود؟ نکته بدون ترید این است که زمان برای رئال مادرید در حال سپری شدن است تیمی که کماکان آسیب پذیر نشان می دهد و امکان لغزش دوباره دارد.
بررسی تاریخ و گذشته نشان می دهد که رئالی ها برای قهرمانی در این دوره از رقابت های لالیگا باید یکی از بهترین بازگشت هایشان را انجام دهند. در فصل 2006-2007 تیم رئال مادرید با هدایت فابیوکاپلو اختلاف 5 امتیازی با بارسلونا بود جبران کرد و قهرمان لالیگا شد. کهکشانی ها می توانند با مرور چنین خاطراتی با آمادگی بیشتری در بازی های پیش رویشان  ونبردهای احتمالی آینده حاضر شوند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-26 18:51:45
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۳۰
من چشمم آب نمیخوره، تو چمپینزلیگ هم فوقش تا یک چهارم بیاد بالا رئال. تو لیگ هم به نظرم با زحمت سوم میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر