فهرست
درباره تغییرات اخیر مثلث BBC / نقش بیل و بنزما پر رنگ‌تر می‌شود
درباره تغییرات اخیر مثلث BBC / نقش بیل و بنزما پر رنگ‌تر می‌شود

درباره تغییرات اخیر مثلث BBC / نقش بیل و بنزما پر رنگ‌تر می‌شود

آی اسپورت - با اینکه رئال مادرید در رقابت های این فصل لالیگا نمی تواند همگام با بارسلونا پیش برود اما با این حال BBC  کماکان توانایی رقابت گلزنی را با MSN  دارد. در بازی های این هفته، نیمار و گرت بیل که یکی از اضلاع مثلث های تیم شان هستند به دلیل مصدومیت بازی نکردند اما در دو طرف یکی از اعضای مثلث هجومی گلزنی کردند. کریم بنزما زننده گل تساوی برابر رئال بتیس بود و لیونل مسی گل پیروزی بخش تیمش برابر مالاگا را به ثبت رساند.
مثلث BBC تا اینجای فصل 46 گل به ثمر رسانده (بنزما : 17 گل - رونالدو : 16 گل - بیل : 13گل) در حالیکه MSN توانسته 45 بار (سوارز: 18 گل - نیمار : 16 گل - مسی : 11 گل) دروازه حریفان را بگشاید. نقش لوییس سوارز، نیمار و لیونل مسی در ترکیب تیم بارسلونا ثابت مانده و تغییری نکرده است اما به نظر می رسد در طرف مقابل نقش های اعضای مثلث BBC تغییر کرده است.
پیشتر رونالدو در حملات رئال نقش تعیین کننده داشت، تفاوت ایجاد می کرد و به گلزنی می پرداخت اما حالا به نظر می رسد بیل و بنزما در حملات نقش شاخص تری بر عهده می گیرند. بنزما به نظر میرسد که به دنبال به ثمر رساندن گلهای بیشتری است و گرت بیل به روند گلزنی اش برگشته است. واقعیت این است که عدم گلزنی رونالدو در ویامارین نمی تواند به عنوان یک تراژدی تلقی شود. همه چیز به آمار و ارقام مربوط نمی شود و نمایش بازیکنان (و همچنین تغییر نقش هایشان در حملات) هم به اندازه آمار مهم خواهند بود.
     
آی اسپورت
2016-01-26 19:01:59
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر