فهرست
ادعای مدافع آرسنال: بایرن را بردیم، بارسا را هم می بریم
ادعای مدافع آرسنال: بایرن را بردیم، بارسا را هم می بریم

ادعای مدافع آرسنال: بایرن را بردیم، بارسا را هم می بریم

آی اسپورت – هکتور بلرین مدافع اسپانیایی آرسنال معتقداست برد آرسنال مقابل بایرن مونیخ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان ثابت می کند که این تیم توانایی شکست دادن بارسلونا را نیز دارد.
شاگردان ونگر موفق شدند در بازی رفت دور گروهی با نتیجه 2-0 بایرن را شکست دهند هرچند که در بازی برگشت 5-1 به این تیم باختند، حالا آنها باید در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف بارسلونا قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان بروند.
اما بلرین که خودش دست پرورده آکادمی بارسا است اعتقاد دارد ارسنال می تواند بارسا را شکست دهد: «من هشت سال در تیمهای پایه بارسا بازی کردم که اتفاق بزرگی برای من و خانواده ام بود که بازیهای من را تماشا می کردند. روزی که قرعه کشی اعلام شد کلی پیامک و تلفن از خیلی ها دریافت کردم. جالب است که یک بازی چطور این همه آدم را به شور و شوق می آورد.ما خیلی هیجان زده هستیم ، بازی سختی خواهد بود اما اگر ما توانستیم بایرن را شکست دهیم پس می توانیم این کار را مقابل بارسلونا هم تکرار کنیم. ما تیمی با ذهنیت بزرگ داریم و اعتماد به نفس ما خیلی بالا است بنابراین در حال حاضر توانایی انجام هر کاری را داریم.»  بلرین 20 ساله احتمالا مامور مهار نیمار برزیلی در بازی با بارسا خواهد بود اما او یک برزیلی دیگر را به عنوان سخت ترین بازیکنی که مقابلش قرار گرفته نام برد: «داگلاس کاستا.»
     
آی اسپورت
2016-01-26 23:16:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر