فهرست

دستمزد گزارشگران برای هر بازی چقدر است؟ تنها 120 هزار تومان

آی اسپورت - شاید یکی از جذاب‌ترین حاشیه‌ها در مورد گزارشگران فوتبال در تلویزیون، به دستمزد دریافتی آنها مربوط باشد. در این مورد هیچ وقت اطلاعات روشنی توسط صدا و سیما منتشر نشده، اما خب شنیده‌هایی وجود دارد که تا حدود زیادی چارچوب رقم‌های پرداختی را روشن می‌کند.
 بر اساس آخرین خبرها، در حال حاضر بابت گزارش هر بازی پخش زنده، مبلغ 120 هزار تومان به گزارشگران پرداخت می‌شود. این رقم در مورد بازی‌های ضبطی و غیرزنده که عمدتا به صورت خلاصه شده هم روی آنتن می‌روند به 70 هزار تومان تقلیل پیدا می‌کند.
در این شرایط اگر یک نفر دلش بخواهد کار تمیز، حرفه‌ای و سالم ارایه بدهد، قطعا با حقوق گزارشگری به جایی نخواهد رسید؛ چه اینکه هر گزارشگر هر ماه حداکثر شانس گزارش 10 بازی را خواهد داشت که در این صورت جمع دریافتی‌اش - اگر بدهند و به موقع هم بدهند - چیزی حدود یک میلیون و دویست هزار تومان خواهد بود!
 نکته عجیب‌تر در این مورد اما به یکسان بودن دستمزد گزارشگران فوتبال مربوط می‌شود؛ آنجا که تلویزیون مثلا بین عادل فردوسی‌پور، مزدک میرزایی، جواد خیابانی و پیمان یوسفی با علیرضا علیفر و... فرقی نمی‌گذارد و حتی به کارآموزان جدیدالورود هم همین مبلغ را می‌پردازد.منبع: همشهری ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-27 07:55:12
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۲۵
مگه میشه؟! مگه داریم؟!! اسیر نگرفتن که. مطمئنا بیشتر از اینا میدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر