فهرست

گیر عجیب: انتقاد از کی روش به خاطر سفید شدن موهایش!

آی اسپورت - در روزهایی که سرمربی تیم ملی در سیبل محمد مایلی کهن و دوستانش قرار دارد، حالا موهای او هم تبدیل به سوژه ای برای انتقاد از کارلوس کی روش شده است.
بعد از آنکه کی روش چند روز قبل در مصاحبه ای اعلام کرد که موهایش در فوتبال ایران سفید شده، حالا سایت جام نیوز در یادداشتی انتقادی نسبت به این صحبتها واکنش نشان داده است.
این سایت نوشته:  اصلا به فرض که کی‌روش اینجا پیر شده باشد؛ به قول معروف: «موی سپید را فدراسیونش به رایگان نداد.» برای رنگ باختن هر تار مو، کلی پول به حساب سینیور واریز شده است!
 ضمن اینکه چند وقت پیش داشتیم عکس های 5 سال قبل خودمان را در تحریریه مرور می کردیم، به این نتیجه رسیدیم که همگی پیر و موسفید شده ایم، شاید این هم کار حواشی فوتبال ایران است.
 شاید در پرتغال یا موزامبیک موی افراد هرگز سفید نمی شود و اگر عکس امروز آنها را نگاه کنید با عکس 5 سال قبل آنها مو نمی زند و یک تار گندیده هم به آن اضافه نشده است؟! شاید هم کی روش می خواهد با جوسازی دوستان رسانه ای اش در قرارداد بعدی خود با فدراسیون فوتبال علاوه بر خرج دندانپزشکی و امکانات رفاهی اش، بندی با موضوع تعداد موهای سفید اضافه کند.کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-27 08:19:52
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
:| مسخره ها.نمیتونن منکر اذیتایی که کردنش تو ایران بشن
یوسف
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
بابا راست میگه دیگه! مگه کیروش اومد ایران چند سالش بود؟! وسط جوونی نیومده که موی سفید داشته اومده ولی رنگ کرده بود موهاشو!
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۳۱
منم با یوسف موافقم. نیتشون رو کار ندارم، ولی راس می گن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر