فهرست
اطمینان کلوپ از قهرمانی لیورپول در جام اتحادیه
اطمینان کلوپ از قهرمانی لیورپول در جام اتحادیه

اطمینان کلوپ از قهرمانی لیورپول در جام اتحادیه

آی اسپورت - در نخستین دیدار از دور برگشت مرحله نیمه‌ نهایی جام اتحادیه انگلیس، دو تیم لیورپول و استوک سیتی برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر استوک سیتی به پایان رسید. با توجه به تساوی دو تیم در دو دیدار رفت و برگشت، کار به ضربات پنالتی کشیده شد و در نهایت، این لیورپول بود که توانست به پیروزی برسد و به فینال راه پیدا کند.
یورگن کلوپ در مورد این پیروزی گفت: همچنان که قبل از بازی هم گفتم، پیکار بسیار سختی برای ما خواهد بود. در دیدار رفت با یک گل به پیروزی رسیده بودیم اما هنوز چیزی تمام نشده بود. استوک سیتی توانست در این دیدار دروازه ما را باز کند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. بسیار خوشحالم که در نهایت توانستیم به پیروزی برسیم و به فینال صعود کنیم.
در دیگر دیدار این مرحله، دو تیم اورتون و منچسترسیتی به مصاف هم می‌روند. کلوپ درباره این سوال که دوست دارد تیمش در این مرحله با چه تیمی بازی کند نیز گفت: برایم فرقی نمی کند با چه تیمی بازی کنیم. همه آنچه که می توانم بگویم این است که اطمینان دارم لیورپول جام قهرمانی را می‌برد.
او در پایان سخنانش هم گفت: امیدوارم بتوانم لیورپول را به سکوی قهرمانی بازگردانم. لیورپول شایسته قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس است. با بازی های خوبی که به نمایش گذاشتیم، به فینال صعود کردیم و امیدوارم در دیدار پایانی هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-27 10:54:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر