فهرست
اعتراض فتح‌الله‌زاده؛ تیام رئیس باشگاه است!
اعتراض فتح‌الله‌زاده؛ تیام رئیس باشگاه است!

اعتراض فتح‌الله‌زاده؛ تیام رئیس باشگاه است!

آی اسپورت - علی فتح‌الله‌‎زاده مدیرعامل سابق استقلال به شدت گلایه دارد از اینکه چرا بازیکنان این‌قدر راحت از باشگاه می‌‎روند و کسی نیست قرارداد درست ببندد. او به وضعیت قرارداد‌ها در باشگاه اعتراض دارد و توضیحاتی در این‌باره می‌دهد.

به مکویان دو میلیارد دادند، به درموت یک‌ونیم میلیارد

استقلال تهران سالی ۴۰میلیارد تومان پول داشته است. آیا بیشتر از ۲۵میلیارد هزینه داشته است؟ به ما ۳میلیارد در سال می‌دادند و به هزار سازمان جواب پس می‌دادیم، حالا یکی نیست بگوید ۲۵۰میلیارد تومانی که استقلال در این چند سال درآورده، چه شده است؟ می‌روند مکویان را می‌‎آورند و بعد او را نمی‌خواهند و ۲میلیارد تومان غرامت می‌دهند. امین حاج‌محمدی را بازی نمی‌دهند و بعد ۱٫۵میلیارد به او خسارت پرداخت می‌‎کنند! به همین میک مک درموت هم ۱٫۵میلیارد تومان پول دادند. شیحی و پروپییچ و ۱۰ تا بازیکن دیگر هم بودند. بویان چند بازی برای استقلال کرده است؟ همه این‌ها می‌شود ۴۰، ۵۰میلیارد تومان پول. این‌ها بدهی نیست؟ چون پول داشته‌اند، بدهی حساب نمی‌شود؟ بعد آن‌وقت در استقلال از ما انتقاد می‌‎شد. رفتیم هاشمی‌نسب و نکونام را آوردیم، بعد الان می‎گویند طلب در باشگاه به ارث گذاشت. این حرف‌‎ها دیگر نخ‌نما شده است. شما الان حساب کن؛ ۱۰ بار گفتیم کسی که می‌‎خواهد قرارداد ببندد، باید بفهمد قرارداد چیست! الان چرا نورافکن و حسینی باید از استقلال بروند؟ خودشان را علامه دهر می‌دانند. با کسی مشورت نمی‌کنند و این قرارداد‌ها را در استقلال می‌بندند. خواهش می‌کنم وزیر ورزش به این مسائل دقت کند.

به افتخاری پیامک دادم

افتخاری هم در استقلال کمرنگ شده است. من او را مدیری کاربلد می‌دانم ولی عنان کار را به دست دیگران داده است. یک‌سری‌ها پشت پرده برای استقلال تصمیم می‌گیرند. یک هیولای جدید در استقلال بیدار شده. این هیولا یک مدتی خفته بود الان دوباره بیدار شده است. چند تا بچه جویای نام هستند که این کار‌ها را می‌کنند و پشت پرده هستند. چرا پرسپولیس با اینکه نقل‌وانتقالاتش بسته است، بازیکن مصدوم نمی‌گیرد؟ آن‌ها رفیعی و ترابی را گرفته‌اند و ما بازیکنان مصدوم را. من به افتخاری پیام دادم که خودت وارد قضیه نقل‌وانتقالات شو. مطمئنم وزارت ورزش به یک اندازه به تیم‌ها پول داده است. مطمئناً هم می‌تواند کار را انجام دهد. بعضی‌ها که نمی‌توانند قرارداد ببندند دارند باشگاه را نابود می‌کنند. چرا هوادار باید زجرش را بکشد؟ الان که حسینی و ابراهیمی رفته‌اند، حتی اگر تیام و جپاروف هم برگردند، باز هم تیم جمع نمی‌شود.

چطور پرسپولیس قهرمان می‌شود؟

چطور امید ابراهیمی از استقلال رفته؟ مگر باشگاه پول ندارد؟ پرسپولیس دو برابر ما بدهی دارد. این را همه می‌دانند. چطور این باشگاه دو سال پی‌درپی قهرمان شده ولی استقلال نمی‌تواند! تیم این همه بازیکن از دست داده است. بالاخره یک جای کار دارد می‌لنگد. وزیر جای اینکه به حرف‌های روابط عمومی و معاونش گوش کند، به حرف پیشکسوت باشگاه توجه کند. فردا اگر استقلال نتیجه نگیرد، هواداران او را هم مقصر این نتایج می‌دانند.

نفس‌کش نبود؟!

بازیکنانی را جذب کردند که رباط پاره کرده‌اند و مچ پای‌شان مشکل دارد. چرا استقلال نباید سروش رفیعی را جذب کند؟ چرا نباید دنبال ترابی برود؟ بدون اجازه سرمربی این بازیکنان را گرفته‌اند. بعد با این بازیکنان عکس می‌گیرند، طوری هم عکس می‌گیرند که انگار می‌گویند نفس‌کش نبود؟! فله‌ای برای استقلال بازیکن می‌گیرند. بیایید من یک کامیون از این بازیکنان برای استقلال می‌گیرم.

هوادار را زابه‌راه نمی‌کردیم

ما هم در استقلال آخر شب با بازیکنان قرارداد می‌بستیم. خیلی از قرارداد‌های ما ساعت یک و دوی صبح بسته می‌شد ولی شب هوادار را زابه‌راه نمی‌کردیم. صبح که از خواب بیدار می‌شدیم، خبرش را اعلام می‌کردیم ولی دوستان سه صبح اعلام می‌کنند با فلان بازیکن قرارداد بسته‌اند.

در شأن استقلال نیست

من نمی‌خواهم درباره آدم‌ها حرف بزنم ولی می‌گویم این اتفاقات در شأن باشگاه استقلال نیست. باشگاهِ محلی نیست که. بد نیست پاسپورت مربی و پاسپورت پسرش را در فرودگاه می‌گیرند؟ برای ایران بد است. ما استقلال هستیم و یکی از پرافتخارترین‌های آسیا. با آبروی باشگاه بازی نکنید.

چرا با حسینی و نورافکن تمدید نکردند؟

ظاهراً دوستان حواس‌شان به تیم نیست. حسینی به راحتی دارد از استقلال می‌‎رود. طرف اگر کمی فوتبال بداند، می‌فهمد مجید حسینی چه بازیکنی است و چه ظرفیتی دارد. حتماً شفر خواسته قرارداد او تمدید شود ولی اینکه چرا همان‌موقع تمدید نکردند عجیب است. واقعاً چطور استقلال با حسینی و نورافکن زود قرارداد نبست؟ واقعاً در استقلال مدیریتِ چی هستند؟ ظاهراً مدیریتِ عکس و ساعت هستند! ببینید من هم اشتباه داشتم ولی نه اینکه شما ۱۰ تا قرارداد ببندی، ۸ تا از این قرارداد‌ها اشتباه باشد.

تیام رئیس است

مامه تیام الان بگوید دوروزه ببندیم هم قرارداد می‌بندند، چون فقط می‌خواهند به هوادار بگویند ما او را نگه داشتیم. وقتی درست کار نکنی، آدمِ بازیکن می‌شوی. الان تیام رئیس استقلال است و آن‌ها تدارکاتچی! تیام هرچه بگوید، می‌گویند چشم! مصاحبه‌های من هست. خیلی زود گفتم باید باشگاه با تیام ببندد. به هر حال استقلال ویترین است و هرکس می‌خواهد خودش را نشان دهد.

چرا چک نمی‌دهید؟

هنوز دارم برای چک‌هایی که برای استقلال کشیدم به دادگاه می‌روم. اشکالی ندارد، ارزشش را داشت حداقل تیم قهرمان شد و هوادار کیف کرد. شما می‌دانید در استقلال سالی ۴۵ تا ۵۰میلیارد گیرتان می‌آید، چرا چک نمی‌دهید؟ من بدبخت بدون اینکه پولی باشد، چک کشیدم تا استقلال قدرتمند بسته شود. کاری نکنید فردا استقلال به آسیا برود و ۳ تا از هر تیم بخورد و آبرویش برود.

جباری شکایت کرده

نفر آخری که به خاطر چک‌هایم من را به دادگاه کشیده، مجتبی جباری است. اول ممنوع‌الخروج شدم. رقم چک هم ۳۴۰میلیون تومان است. متأسفانه خیلی‌ها به جان من افتادند در حالی که برای دادن یک‌سری از پول‌ها ماشینم را دادم، یک تکه زمین داشتم که آن را فروختم و... باشگاه بالای ۱میلیارد به من طلب دارد ولی من اهل شکایت نیستم. بعد، دادگاه رفتن هم پاریس رفتن نیست که خوش بگذرد. ۱۰۰ نفر آدم را می‌بینند و می‌پرسند چه‌کار کردی که دادگاهی شدی؟ خدا جای حق نشسته و من روی پل صراط جلوی این آقایان را می‌گیرم.

نوه‌ام مثل فرهاد مجیدی شادی می‌کند

این روز‌ها دور از فوتبال هستم و بیشتر با نوه‌ام بازی می‌کنم. فکر کنم فوتبالیست شود. فعلاً هی شوت می‌زند و می‌گوید گل گل. شادی گلش هم مثل فرهاد مجیدی است و موهایش را هم مثل او بلند کرده است.

 

خبر ورزشی

۷ ۱۷  
آی اسپورت
2018-07-11 11:20:00
نظر دهید

۱۷ نظر
سامان پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۶
الان تیام رییس باشگاست؟؟ شما خودت از مجتبی جباری مشت خوردی مومن!!
علی
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۸
درود به شرفت مرد
۳
sirvan.f
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۹
خوشم میاد این قهرمانیا خار شده رفته تو چشم تک تکشون.از شوالیه و فرمانده گرفته تا ژنرال و سرباز و آشپز.
444
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۰
تیام بیاد اول بدبختی استقلاله و شروع حواشی
//
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۱
فتل و دارودسته اش دوباره فعال شدن
حسين
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۲
از كى تا حالا وزير ورزش بايد پاسخگو نتيجه نگرفتن تيم استقلال باشه؟! اينها رو باش چه طلب كارايى هستن. اينهم شيپور مى زنه كه دوباره مديرش كنند. كسى آلزايمر نداره؛ روزى كه دلال ها هنوز وجود نداشتن همين آقا باعث و بانى قراردادهاى خداتومانى در فوتبال ايران شد. چقدر هم مارمولك كه الان باشگاه رو بدهكار خودش كرده.
محسن
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۸
اول قرار نبود به وزیر ربطی داشته باشه.پسرم،تو هنوز کوچیک بودی که هوادارای یه تیم زپرتی،که چند سالی جام ندیده بود تصمیم گرفتند طرفداری از تیمهای لیگ جزیره را رها کنند موقتا و به زور،به تیم خود سر و سامانی بدهند.این شد که چندباری،یه مشت بچه گییییی!!! جلوی دفتر وزیر(وزیر سابق)تجمع و اعتراض و گریه میکردند!!! وزیر هم اجازه داد با جعل و ناداوری و این چرت و پرتها قهرمان شوند.البته انتخابات پیش رو هم بی تاثیر نبود.این شد که وزیر هم باید پاسخگوی بی کفایتی خودش باشد.البته هر چقدر مدیر سابق و جاعل شما پاسخگو بود،وزیر هم پاسخگو هست!!!!
۱
!!!
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۳
به این جمله فتل دقت کنید:«مطمئنم وزارت ورزش به یک اندازه به تیم‌ها پول داده است»!
واقعا چرا وقتی قرارداد اسپانسری و درامد سامانه پرسپولیس از استقلال بیشتره به یک اندازه به تیم ها پول بدن؟ دیگه مطمئن شدم از پول هوادارای پرسپولیس به استقلال میدن به شخصه یک ریالش خرج استقلال بشه راضی نیستم.
منتقد
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۴
سمبل فساد داره از فساد میگه. چک شخصی نکشیدی چک ها رو از پول فقرا پاس میکردی. ذات بد
Ap8
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۳۴
اخه فتل فتوشاپ.تیمی که 1/5 میلیون عضو سامانه هواداریشه چرا باید با تیمی که1/1میلیون هوادار عضو سامانشه وزارت ورزش به یک اندازه پول بده.
.....
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
مشکل استقلال، توهم بیش از حد، گرفتن بازیکن به هر قیمتی و عدم ثبات و خط مشی ثابت است. کاوه و فرشید باقری مشت نمونه خروار بدبختی استقلالی هاست که برای جذب بازیکن تن به هر خفتی می دهند ولی پرسپولیس عزت خودش را نمیفروشه و کاوه پرسپولیسی را به هر قیمتی بگیره. همین ترابی و سروش را نگاه کنید. به مصاحبه های ترابی توی یکی دو سال اخیر نگاه کنید. گفت از بین پرسپولیس و استقلال به تیمی می روم که دوستش دارم و با پنجره بسته با پرسپولیس قرارداد بست. این است تفاوت پرسپولیس با استقلال. الان امید ابراهیمی که مثل گاو رفته از فحاشی هواداران استقلال شوکه شده. با خودش میگه فرهاد مجیدی رفت و شد اسطوره، نکونام، منتظری، جباری و . . . رفتند اتفاقی نیفتاد چرا به من فحش می دهند!!!؟
جالینوس
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۷
فت‌الله مفت خور تو یکی بزن گاراژ
تو هم کم نچاپیدی و حیف و میل نکردی
۹
رضا
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۰
آقای فتح‌الله‌زاده
ساختمان شیشه ای باشگاه استقلال را فروختی و بالا کشیدی هنوز هم یک میلیارد تومان طلب داری
نامبر وان شیادی هستی!!!!!!
عیسی
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۵
این بابا به چه زبانی داره حرف می زنه؟ «باشگاه بالای ۱میلیارد به من طلب دارد ولی من اهل شکایت نیستم»؟ ترا خدا مدیرهای این ممکت را نگاه کنید! از کوزه همان برون تراود که در اوست! پرسپولیس و استقلال هم نداره. مدیر این مملکت است این شخص مثل سایر مدیرها در همه جای کشور. باید گفت آی زکی!
۲
####
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
همین فتح الله زاده سال 91 نکونام رو اورد کیسه قسم والله و بالله خورد که نکونام با 350 میلیون! قرارداد بسته ولی الان که رفته شکایت کرده ببینید مبلغ چقدر بوده که هنوز 3 میلیارد و 300 میلیون از اینا طلب داره! ایشون ماجرای قندون رو فراموش کرده گویا
HHEE
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۱
عامل متوهم شدن نسل فعلی هواداران استقلال.
آدمی که تو دوران نوجوونی هوادارای فعلی استقلال بارها بهشون دروغای بزرگ درباره تیم دوچرخه سواران گفت واین بنده خداها هم باورشون شد و الان که بهشون میگیم تیمتون اونجوری که براتون گفتن بزرگ نیست شروع میکنن به پرخاشگری و فحاشی:)
عزیزان استقلالی، تَکرار میکنم، تیمتون اون چیزی که فتح الله زاده با دروغ و دغل به خوردتون داده نیست، تیمتون یه تیم معمولی در حد لیگ ایرانه که مدتی هم تو دسته سه بازی میکرده:)
۷
AVA-86
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
فتح الله زاده اوایل دهه هفتاد به عنوان خبرنگار به تهران اومد از روزنامه استقلال جوان رسید به باشگاه و مدیرعاملیش و کار به جایی رسید که این خبرنگار گمنام بی پول صاحب یک روزنامه یک مجله خانوادگی و همین طور تجارت پرسود کاغذ شد. البته در این سالها این آدم کم از بقل استقلال به نون و نوا نرسیده. تاکتیک فتح الله زاده هم مخلوط کرد درست و غلطه. یعنی وقتی باشگاه داره روزای بدی رو می گذرونه میاد یه سری انتقادات منطقی رو مطرح می کنه اما آخرش به این میرسه که من از همه بهترم استقلال و بدین به من! درحالی که دوره مدیریتیش توی استقلال سرشار از موضوعات مبهمه که یکیش ماجرای زمین کمپ ناصرحجازی هست
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر