فهرست
راز اخراج باقری؛ بگومگو با رحمتی و دیگران!
راز اخراج باقری؛ بگومگو با رحمتی و دیگران!

راز اخراج باقری؛ بگومگو با رحمتی و دیگران!

آی اسپورت - بعد از شکست در دربی تهران و از دست دادن شانس رسیدن به صدر جدول و به دلایل حاشیه هایی که در این بازی به وجود آمد مدیران باشگاه تصمیم گرفتند فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، آیاندا پاتوسی و ایسما  را با جریمه های سنگین رو به رو کنند اما در بین این بازیکنان فرشید باقری که کمتر خبری از او بعد از بازی منتشر شد با جریمه به مراتب سنگین‌تری نسبت به ٣ بازیکن دیگر رو به رو شد. با تصمیم وینفرد شفر  فرشید باقری تا اطلاع ثانوی حق ندارد در تمرینات این تیم شرکت کند تا او به طور قطع غایب بازی با سایپا در هفته بیست و چهارم لیگ برتر باشد.

دلیل کنار گذاشتن فرشید باقری از لیست استقلال چیست؟ فرشید باقری در بین دو نیمه بازی با پرسپولیس به همراه فرشید اسماعیلی با پاتوسی و ایسما درگیری داشت، اما این پایان کار نبود چرا که او در پایان بازی هم  بگو مگوی تندی با  رحمتی به عنوان کاپیتان استقلال داشت و البته چون این سومین بار بود که باقری در رختکن با بازیکنان درگیر می شود شفر تصمیم  گرفت موقتا او را از حضور در تمرینات منع کند. با این شرایط این بازیکن باید منتظر تصمیم نهایی شفر بماند تا ببیند چه زمانی مجوز حضور در تمرینات را دریافت می کند.

۲۴ ۶  
آی اسپورت
2019-04-01 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
محمد
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۱۷
ای اسپرت و کسی که این مطلب چرت رو نوشتین غلط کردین.فرشید باقری به خاطره توهین نژادپرستانه اخراج شده از باشگاه و نمیخاد شما ماست مالی کنین!!خاک تو سرتون مثلا بی طرف هستین خاک.
ازاد
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۰۴
شفر فقط بخاطر خوش خدمتی به مدیرش حاضره هر کیو خط بزنه و هر کیو دور بزنه؛ یه دروغگوی موذی که متاسفانه دیر دستش برامون رو شد
بابای امید از تفت
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۳۵
حسن خطرناکه حسن، با هرکی میخوای درگیر شو ولی رحمتی نه! چرا؟ چون خط قرمزه!!
2
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۳۱
طارق همام رفته عراق و برنگشته اف سی کیسه نمیتونه بهش بگه چرا نمیای اونوقت میخوایین حواشی رو کنترل کنن؟؟
۲
nima bagheri
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۴۴
باید خطیر اخراج بشه و همینطور کسانی که توهین نژاد پرستانه کردن یعنی اسماعیلی و باقری هر تصمیمی غیر از این فاجعه است
۱
nima bagheri
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۴۴
بابای امید از تفت:
تو بابای امید از تفتی؟
بابا این بچه ات رو جمع کن جون بی نهایت احمق و نادان و ابله تشریف داره چجوری بزرگ اش کردی اینقدر عقب مونده است با اعتماد به نفس بالا؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر