فهرست
تارتار در کنفرانس: بنگر دیگر فیکس نیست
تارتار در کنفرانس: بنگر دیگر فیکس نیست

تارتار در کنفرانس: بنگر دیگر فیکس نیست

آی‌اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: «فردا بازیکنان ما با انگیزه ۳ امتیاز وارد زمین خواهند شد.» مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال صحبت کرد.

 

کاش می‌توانستیم ۲۴ بازیکن را روانه زمین کنیم

بازی از دیدگاه ما بازی شیرینی است و همیشه منتظر چنین مسابقاتی هستیم تا خودمان را نشان دهیم. ضمن احترام به استقلال روز سختی را برای این تیم پیش‌بینی می‌کنیم و باتوجه به آمادگی تیمی و هواداران پرشور روز سختی برای این تیم خواهد بود. بچه‌ها خیلی خوب تمرین کردند و کار را برای ما برای انتخاب ۱۸ نفر سخت کرده‌اند که چالشی شیرین است. از دروازه تا خط حمله همه آماده هستند و ای کاش می‌توانستیم ۲۴ نفر را توی زمین ببینیم. بازیکنان خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم در طول فصل از تمام آنها استفاده کنیم.

هواداران پرشوری داریم که یار دوازدهم هستند

پارس جنوبی هواداران پرشوری دارد که در چنین مسابقات بزرگی یار دوازدهم ما هستند و امیدوارم فردا در پایان مسابقه نتیجه بازی به سود تیمی رقم بخورد که استحقاقش را دارد. بازی خوبی را برای فردا پیش‌بینی می‌کنم.

بنگر در ترکیب اصلی نیست

بنگر دیر به ما اضافه شده است و شاید از ابتدای مسابقه در ترکیب تیم قرار نگیرد اما براساس نیازمان در طول مسابقه از او استفاده می‌کنیم.

تهدید؟ کوچکترین سنگی در این سه سال در شهر جم ندیده‌ام

من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است اما یک چیز را خوب می‌دانم؛ این که پارس جنوبی یکی از بافرهنگ‌ترین هواداران را دارد و مردم شهر جم از بهترین و با فرهنگ‌ترین مردم کشور هستند. سه سال است که در شهر جم حضور دارم و کوچکترین سنگی در دست هواداران ندیده‌ام و خون از دماغ کسی نیامده است. ندیده‌ام به شخص یا تیمی اهانت شود. تمامی مسئولان و ناظران مسابقه می‌توانند این مسئله را شهادت بدهند اگر هم بحثی به وجود آمده براین اساس بوده که طبق قانون ۱۰ درصد سکوهای ورزشگاه باید در اختیار هواداران استقلال باشد. شهر جم مردم بسیار با فرهنگی دارد.

فردا هواداران ما زرد می‌پوشند و لرزه به تن حریف می‌اندازند

هر وقت صحبت هواداران ما پیش می‌آید من باید از آنها تشکر کنم چون همیشه در سرما و گرما با ما بوده‌اند. در این بازی‌های بزرگ خیلی بیشتر به آنها نیاز داریم و مطمئن هستم فردا همه زرد می‌پوشند و مثل همیشه لرزه به تن رقبا می‌اندازند.

با انگیزه سه امتیاز به زمین می‌رویم

خوشبختانه ما همه بازیکنان را در اختیار داریم و مصدوم و محروم نداریم. این را هم بگویم دوست دارم تا پایان فصل با نیمه بالای جدول رقابت کنیم. ما در تمام بازی‌ها برای کسب سه امتیاز به زمین می‌رویم و فردا هم چنین انگیزه‌ای داریم.

پارسال همه سه امتیاز را از ما می‌خواستند امسال دنبال یک امتیاز هستند

شخصیت تیمی ما شکل گرفته است و اگر یادتان باشد سال قبل همه تیم‌ها قبل از بازی با ما سه امتیاز به حساب‌شان کنار می‌گذاشتند تا خودشان را بالا بکشند ولی حالا برای گرفتن یک امتیاز از ما به زمین می‌آیند. ما بازیکنان با تجربه گرفتیم که به قول ما مربیان بتوانند کار را در زمین دربیاورند. این بازیکنان با تجربه، مربیان جوان آینده هستند و خیلی مواقع می‌توانند در زمین عصای دست ما باشند. کار سخت است و من نمی‌توانم آینده را پیش‌بینی کنم ولی می‌رویم که فوتبالی آبرومندانه انجام دهیم.

در مورد استراحت به بازیکنان تشخیص با داور است

یک سری قوانین در کشورمان وجود دارد و ما نمی‌توانیم در موردش تصمیم بگیریم. تشخیص این موضوع با داور است و اگر آنها تشخیص بدهند که باید چیزی اجرا شود ما هم تمکین می‌کنیم.

 

نود

۱    
آی اسپورت
2018-08-15 21:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر