فهرست
نامه برهانی؛ با پیراهن استقلال دفنم کنید
نامه برهانی؛ با پیراهن استقلال دفنم کنید

نامه برهانی؛ با پیراهن استقلال دفنم کنید

آی اسپورت – خبر خداحافظی آرش برهانی از فوتبال خبری شوکه کننده‌ و باور نکردنی بود. اما حالا نامه خداحافظی او هم منتشر شده تا باور کنیم آقای گل سال‌های نه چندان دور فوتبال ایران هم به آخر خط رسیده است. نامه خداحافظی آرش را بخوانید:

در ذهنم نه دنبال کلمات درشت می گردم، نه پی بزرگنمایی هستم، هواداران استقلال و فوتبال ایران چنان عزتی برای من ساخته‌اند که کلمه‌ای نمی توانم برای آنها بیابم که در بیانیه خداحافظی قرار دهم، دست تک تک هواداران را می‌بوسم و از ته دل مى‌گویم همه آنها را دوست دارم و تاکید می‌کنم که «غم درونم را از این خداحافظی نمی توانم کتمان کنم. قصور و کاستی‌هاى را با آن دل پر مهر و محبت همیشگی‌تان به من ببخشایید. در این لحظه که از شما خداحافظى می‌کنم آسوده خاطرم که تمام سعى و تلاش خودم و براى خوشحال کردن و سربلندى تیم خودم انجام دادم.

هر چه محقق شد لطف خداوند و آنچه ماند توان و بضاعتم بود و امیدوارم چهره‌اى از من به خاطر بسپارید که در آن صادقانه و عاشقانه براى منافع استقلال جنگیده باشم. این افتخار که براى دو تیم ستاره‌دار (به واسطه‌ قهرمانى در آسیا) بازى کردم برایم تا همیشه خواهد ماند. یک قهرمانى با پاس دوست‌داشتنى و چهار قهرمانى با استقلال دو ستاره کبیر، محبتِ شما عزیزان و کلى خاطرات خوش تمام سرمایه من در این چند سال حضورم بود.

از رسانه‌هـاى مکتوب، صوتى و تصویرى، خبرنگاران عزیزى که نقش زیادى در پیشترفت من داشتند تشکر می‌کنم، زحمات و محبت آنها را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد و اقرار می‌کنم که همیشه از انتقادها استفاده کرده‌ام و از تشویق و تمجیدشان انگیزه گرفته‌ام. از مدیران و مربیان عزیزم تشکر می‌کنم و از آن مدیران و مربیانى که سهم بیشترى در پیشرفت من داشتند سپاسگزارم. از آن دسته از هم تیمی‌هاى عزیزم که ساده و بى آلایش براى یک هدف (موفقیت استقلال) مرا طی این سال‌ها یارى و همراهى کردند صمیمانه تشکر میکنم و برایشان بهترین‌ها  را آرزو می‌کنم.

هر آمدنی رفتنی هم دارد، با این وجود فکرش را نمی‌کردم که اینگونه از استقلال و فوتبال خداحافظی کنم، هر چند این روزها این جور رفتن ها باب شده اما دوست داشتم با پیراهن پرافتخار استقلال از فوتبال کنار بروم و حالا همین جا از هواداران خداحافظی می‌کنم، تنها در گوشه‌ای از ایران با قلبی آبی. تنها حسرت من هم ستاره سوم خواهد بود که نتوانستم آن را برای استقلال و با استقلال و هوادارانش به دست بیاورم.

تصمیم نداشتم که در ایران در تیم دیگرى بازى کنم ولى همانگونه که در ابتداى فصل نقل و انتقالات شایعه‌هایى بوجود آمد توفیق اجبارى نصیبم شد که در تیم خوب پیکان که جز خوبى و احترام و عزت چیز دیگرى از بازیکنان، مربیان و مدیران این تیم دوست‌داشتنى ندیدم بپیوندم و بابت همه خوبی‌ها از آنها تشکر می‌کنم. تا زنده هستم استقلالى و هوادار استقلال هستم و در روز وداع از دنیا هم دوست‌ دارم مرا با پیراهن مقدس استقلال به خاک بسپارند. امیدوارم که در کارهایتان موفقیت به کامتان باشد و همدلى و اتحاد در برابر مشکلات رفیق راهتان.

ارادتمند و آرزومند آرزوهاى نیکتان هستم.

۱۲ ۱۰  
آی اسپورت
2017-04-19 13:17:00
نظر دهید

۱۰ نظر
حجت
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۳۰
آرش عزیز اسم تو همواره بر تارک هر موقعیت خراب شده و هر توپ به آسمان رفته خواهد درخشید.آنگونه که وقتی مهاجمی بیش از حد شفت و دست و پا چلفتی باشد می گویند عجب برهانییه طرف! یا این برهانی بازیا چیه در میاری؟همانگونه که دریبل زیدانی و یا پاس رونالدینیویی در فوتبال ماندگار شد ضربه ی برهانی وار نیز ماندگار خواهد شد.
pooyan
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
مایه مباهات پرسپولیس است که طرفدارانی مثل تو دارد!!!!!!
۴
لنگ لنگ است
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۰۱
گلهات به لنگ فراموش نشدنیه و هیچوقت از ذهن لنگیان سرزمینم پاک نخواهد شد...
۵
علی
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
یادت رفت بگی که در دربی معروف ۴ بر ۲ هم حضور داشتی! خخ
قهرمانی های استقلال در لیگ برتر با آمدن احمدی نژاد شروع میشه و با رفتنش تموم میشه!!!
۹ ۲
هرمز
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
بعد ۱۰ سال از سوراخ موش درومدین حالا حرفم میزنید. حالا خوبه فقط خواجه حافظ شیرازخبر نداره که طاهری و گودرزی چه رابطه ای داشتن و عابدینی چه ها که نکرد برای لنگ!
۸
امیر
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
در 4 دربی پشت سر هم هم حضور داشت که اشک میریختی و میگفتی ذلیل شدی.
استقلالی
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
آرش جان همین که با بیانیه رفتتنت هم دو طرفدار بچه سال لنگو سوزوندی بازم ممنون . بدون شک بهترین گلزن تاریخ لیگ برترشون دایومی با هر فصل 14 15 تا گل زدنش تا 100 سال دگ هم بهت نمیرسه. موفق باشی
۸ ۱
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
آرش برهانی از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۵ در پاس تهران و از ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۶ در استقلال بازی کرد و مجموعا ۱۱۶ گل به ثمر رساند . یعنی به طور میانگین در هر فصل حدودا ۷.۵ گل . مهدی طارمی در سه فصل ۳۹ گل زده یعنی به صورت میانگین هر فصل ۱۳ گل . حدودا دو برابر عارش بحرانی...جناب استقلالی ، پس نتیجه می گیریم محاسبات شما هم مثل اسطوره واقعی شما یعنی مموتی شخمی هست...
مثل کیسه های لجنی بی سواد نباشیم...
۷
Mst
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
اینقدر بزرگی ک خداحافظیت بدجوری لنگیارو خوشحال کرده
چون خاطره ی خوبی ندارن ازت لنگیا
۸ ۱
محسن هوادار فوتبال
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
عارش جان
هیچ بازیکنی به اندازه احمد دل پیآرو (مومن زاده) از ظهور شما در تیم کیسه خوشحال نشد ..با ظهور سوتی ها و گل نزدنهای شما و پنالتی زدنهایتان مثل افلیج ها ..زدن لگد برگدون تو دماغ خسرو حیدری باعث فراموشی ...دل پیآرو وطنی گشت ...و مردم یادشون رفت قبل از شما اسطوله ای بودن که با دوفصل بازیکردن تو کیسه حتی یک گل هم نزدن
..پیام تسلیت ما رو از طرف احمد جان بپذیر
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر