فهرست
عذرخواهی دختر نجیب؛ ببخشید طلا نگرفتم
عذرخواهی دختر نجیب؛ ببخشید طلا نگرفتم

عذرخواهی دختر نجیب؛ ببخشید طلا نگرفتم

آی اسپورت – کیمیا علیزاده روز گذشته در فینال تکواندوی قهرمانی مغلوب حریف قدرتمندش شد و مدال نقره گرفت. چیزی که کاملا مشخص بود خستگی علیزاده به دلیل مصدومیت و فشار زیاد بود که امروز تصاویری دردناک از مصدومیت‌های متعد او هم منتشر شد. اما عجیب بود که منتقدان به شدت به این ورزشکار خوش اخلاق تاختند و به او اتهام کم‌کاری زدند.

دختر نجیب ایران زمین اما امروز در صفحه شخصی‌اش پیامی صادر کرد و از مردم عذرخواهی کرد. باشد که منتقدان بی انصاف شرمنده شوند:

«دوستای خوبِ من. قبل از اینکه از تک تک هم‌وطنان عزیزم، عذرخواهی کنم، باید از استاد عزیزم عذرخواهی کنم. استاد منو ببخشید که نتونستم جواب زحمت‌هاتون رو با مدال طلا بدم.

من تمام تلاشم رو کردم، ولی نشد... اما بزارید بگم چقدر خوشحالم، خوشحال از نتایج بدست اومده‌ای که آرزوی سالهای سال تکواندوی بانوان بود که به لطف زحمات و دانش فنی بالای شما رقم خورد. ‎چراکه در این دوره، دخترای تیم ملی ما در دو وزن در آستانه مدال برنز قرار گرفتند، ناهید و طیبه عزیز بهتون خسته نباشید میگم و بر کارشناسان اهل فن، مدال برنز شما پوشیده نیست... ملیکا، زهرا و اکرم عزیز نتایج شما هم بر هیچ‌کس قابل انکار نیست که تیم ما هرجا موفق به پیروزی نشد، مقابل نامی‌ترین ورزشکاران جهان بود.

استادم شما بزرگواری... مثل همیشه بگذر و ببخش... چراکه باعث احترام به تکواندوی دختران ایران شما بودید... از رده سنی نونهالان تا نوجوانان و بزرگسالان از مسابقات قاره‌ای تا المپیک، با شما بود که ما ارزشمندترین نتایج رو بدست آوردیم. استاد سروی، استاد فولادی و استاد صفرپور، ممنونم ازتون به خاطر تمام زحمت‌هایی که برای تیم دخترا کشیدید.

و اما درمورد خودم... ازتون خواسته بودم دعا کنید سربلند باشیم، دعا کنید سربلند باشم. سرم پایینه. ببخشید که طلا نگرفتم. دیروز مدال نقره جهان رو فراموش کردم و فقط تجربیاتش رو به خاطر سپردم...»

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-07-01 13:36:00
نظر دهید

۱ نظر
آرش6
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۱
تو چرا عذر خواهی میکنی دختر خوب

درد و بلات بخوره تو سر اون رییس تکواندو زالو صفت

درد و بلات بخوره تو سر هر چی نظامی و سیاسی که ورزش رو ول نمیکنند

درد و بلات بخوره تو سر بی عرضه هایی که دارند پول مملکت رو میبرند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر