فهرست
مالک ملوان: پورغلامی باشد هزینه نمی‌کنیم
مالک ملوان: پورغلامی باشد هزینه نمی‌کنیم

مالک ملوان: پورغلامی باشد هزینه نمی‌کنیم

آی اسپورت - در جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان، محمد رفیع‌نیا مدیرعامل و نماینده مالک ملوان، خواهان برکناری فرهاد پورغلامی از سمت سرمربیگری شد که مورد موافقت اعضای هیات مدیره قرار نگرفت. صحبت‌های رفیع‌نیا را در این باره بخوانید:

  • ملوان نیازمند یک شوک مثبت است تا از وضعیت فعلی خارج شود. ما هم دوست داشتیم آقای پورغلامی در ملوان موفق شود و برای تحقق این امر، هزینه‌های زیادی برای تیم ملوان انجام دادیم اما موفق نبودیم و وضعیت ما در جدول رده‌بندی مسابقات نشان می‌دهد که باید دست به تغییراتی در تیم خود بزنیم، ما به ایشان احترام می‌گذاریم اما باید بگوییم که دیگر در پلان تاکتیکی ملوان جایی نخواهد داشت.
  • ما به سرپرست تیم اعلام کرده‌ایم تا زمانی که فرهاد پورغلامی از سرمربیگری کنار نرود و طبق خواسته به حق هواداران ملوان که به عشق آنان، قبول مسوولیت نموده‌ایم، مازیار زارع و پژمان نوری اضافه نشوند؛ دیگر هزینه‌ای انجام نخواهیم داد.
  • من هم مثل هواداران عزیزمان نگرانم و خودم را نه یک مالک بلکه یک هوادار ملوان می‌دانم، در کنار آنها هستم تا خواسته آنها را اجابت کنم. تمام تلاش و هزینه کردن‌مان برای این است که هواداران خوشحال شوند.کاملا امیدوارم به کمک هواداران عزیزمان و حضور بازیکنانی چون پژمان نوری و مازیار زارع و کادر فنی جدید، ملوان را به روزهای خوبش باز گردانیم.
۱    
آی اسپورت
2018-10-21 13:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر