فهرست
رادو: بابت گل پهلوان مقصر نبودم
رادو: بابت گل پهلوان مقصر نبودم

رادو: بابت گل پهلوان مقصر نبودم

آی اسپورت - دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس در غیاب علیرضا بیرانوند به خوبی از دروازه سرخپوشان محافظت کرد. تک گلی که بوژیدار رادوشوویچ مقابل ذوب‌آهن دریافت کرد، همانطور که خودش هم گفت گلی استثنایی بود و کاری از دست این دروازه‌بان بر نمی‌آمد. حالا در آستانه آخرین دیدار نیم فصل اول پرسپولیس بحث بازگشت علیرضا بیرانوند به ترکیب مطرح شده که ممکن است رادوشوویچ در بازی با سیاه‌جامگان نیمکت نشین باشد،
*درباره شرایط علیرضا بیرانوند صحبت کن. او شرایطش پس از مصدومیت چطور است؟
او چند روزی است تمریناتش را آغاز کرده و روز به روز بهتر می‌شود. از این مسئله خوشحالم و با اینکه رقیب هستیم، اما دوستان خوبی هم هستیم. آمادگی من و بیرانوند به نفع پرسپولیس است.
*برانکو همیشه گفته که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان اول اوست و خیلی‌ها فکر می‌کردند در اصفهان تو روی نیمکت می‌نشینی و بیرانوند ثابت بازی می‌کند که اینطور نشد. این صحبت‌ها تو را اذیت نمی‌کند؟
این مسائل برای من فرقی ندارد و نظر سرمربی تیم برای من قابل احترام است. فقط این را می‌دانم که پرسپولیس درون دروازه مشکلی ندارد. دو دروازه‌بان خوب و باتجربه در تیم حضور دارند و یک دروازه‌بان خوب و جوان هم هست که در حال کسب تجربه است.
*خب گلی که مقابل ذوب‌آهن دریافت کردی، باعث شد انتقادهای زیادی درباره عملکرد تو صورت بگیرد. 
بالاخره در فوتبال گل به ثمر می‌رسد و قرار نیست گلی به ثمر نرسد. من تمام تلاشم را کردم، اما ضربه بازیکن ذوب‌آهن استثنایی بود و توپ جایی رفت که مهار آن برای هیچ دروازه‌بانی آسان نیست.
*در آن گل و روی ضربه احسان پهلوان غافلگیر شدی؟
من غافلگیر نشدم و ضربه جایی بود که نمی‌شد عکس‌العملی بهتر از‌ آن داشت. این گل‌ها هر چند وقت یک بار در فوتبال به ثمر می‌رسد و به نظرم باید نام این گل‌ها را گل استثنایی گذاشت. قرار نیست در فوتبال هیچ گلی به ثمر نرسد و فوتبال این روزها را هم دارد. ما دیگر به بازی با ذوب‌آهن فکر نمی‌کنیم و فکر ما بازی با سیاه‌جامگان است.
*مسئله‌ای که هست، شکست مقابل ذوب‌آهن با همان یک گل باعث شد شما فرصت بیشتر کردن فاصله‌تان با تراکتورسازی را از دست بدهید و همه پرسپولیسی‌ها بیشتر حسرت این را می‌خورند.
درست است ما این بازی فرصت را از دست دادیم، اما فکر می‌کنم ما این هفته پنج امتیاز از تراکتورسازی پیش می‌افتیم. نفت تیمی نیست که مقابل تراکتورسازی امتیاز بدهد و ما می‌توانیم با پیروزی مقابل سیاه‌جامگان فاصله امتیازی‌مان را بیشتر کنیم و به فاصله پنج امتیاز مورد نظرمان برسیم.
*موضوع دیگر در خصوص پرسپولیس بحث جدایی احمد نوراللهی و امید عالیشاه است. جدایی برخی بازیکنان از پرسپولیس باعث تضعیف این تیم برای لیگ قهرمانان نمی‌شود.
هر تیمی در نقل‌وانتقالات یک سری بازیکنانش را از دست می‌دهد و بازیکن جدید به خدمت می‌گیرد. هدف کادرفنی و باشگاه این است که در لیگ و آسیا نتایج خوبی بگیریم و باید به این هدف برسیم. از این هدف هم دور نیستیم و به نظرم بازی‌های لیگ قهرمانان یک انگیزه متفاوت برای ماست. جدا از اینکه بازیکنان باید در تیم انجام وظیفه کنند، می‌توانند در مسابقات بین‌المللی با انگیزه بالا خودشان را بهتر نشان بدهند و راهی تیم‌های بهتر با دستمزد بیشتر شوند. در اصل لیگ قهرمانان یک ویترین خوب برای بازیکنان است و من مطمئنم می‌توانیم نتیجه بگیریم. تیم پرسپولیس بزرگ است و هواداران زیادی در آسیا داریم که پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم. این نکته مثبتی است و می‌توانیم مدعی جدی در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

 

روزنامه هفت صبح

۱    
آی اسپورت
2016-12-22 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر