فهرست
خوشبختی بعد از 90: سناریوی برعکس!
خوشبختی بعد از 90: سناریوی برعکس!

خوشبختی بعد از 90: سناریوی برعکس!

آی اسپورت – شکست مقابل سپاهان، اتفاق تلخی برای تراکتورسازی بود اما محمد ایرانپوریان، در این بازی پاس تک گل تیمش را داد و به صدرجدول بیشترین پاس گل لیگ نزدیک‌تر شد. ایرانپوریان که دوشنبه هفته قبل مهمان نود بود، بلافاصله در اولین بازی بعد از شرکت در این برنامه پاس گل حاتمی را داد و در زمین درخشید.

مدت انتظار ایرانپوریان برای اولین پاس گل بعد از شرکت در برنامه نود، فقط 70 دقیقه بود. قبل از ایرانپوریان هم ساسان انصاری در برنامه نود شرکت کرد و در دو بازی بعدی فولاد، سه گل زد. او هفته قبل با یک گل فولاد را مقابل استقلال خوزستان برنده کرد و این هفته دو بار، توانست دروازه صنعت نفت را باز کند و با رکوردشکنی در صدرجدول گلزنان لیگ برتر باقی بماند.

به نظر می‌رسد فعلا، سناریوی افت بازیکنان و مربیان حاضر در نود برعکس شده است. حتی خداداد عزیزی، مهمان برنامه هشت آذر نود هم بعد از این برنامه اولین بردش با سیاه جامگان را کسب کرد و تیمش از منطقه سقوط خارج شد. این هفته به مناسبت شب یلدا، شهاب حسینی مهمان نود خواهد بود و یک جایزه بزرگ از گلدن گلوب در هفته‌های آینده، می‌تواند نحسی سنتی نود را در فصل جدید به خوش یمنی تبدیل کند.

۵ ۱  
آی اسپورت
2016-12-17 17:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مهرداد
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۴
بگو ان شاالله
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر