فهرست
جزئیات یلدای جنجالی؛ منصوریان بی‌خبر بود!
جزئیات یلدای جنجالی؛ منصوریان بی‌خبر بود!

جزئیات یلدای جنجالی؛ منصوریان بی‌خبر بود!

آی ‌اسپورت – ماجرای یلدای استقلالی‌ها بدجور سر و صدا كرده و درون این تیم حاشیه به راه انداخته. روز گذشته قریب به اتفاق رسانه‌ها از این نوشتند كه دیدار استقلالی‌ها با منصوریان، سرمربی سابق‌شان، باعث دلخوری شدید وینفرد شفر شده است. البته یكی از بازیكنان تیم این مسئله را تكذیب كرد و گفت به هیچ‌عنوان خبرها صحت ندارد و شفر از دست آنها دلخور نیست اما ظاهراً ماجرا جدی است. داخل باشگاه، حساسیت‌هایی در این زمینه به وجود آمده است. بعضی از اعضای هیئت‌مدیره كه با منصوریان به شدت مشكل دارند، این حساسیت را به وجود آورده‌اند و حرف‌هایی به شفر منتقل كرده‌اند. مربی آلمانی هم حالا ذهنیت خوبی نسبت به منصوریان ندارد و این چیزی است كه می‌گویند مسئولان تیم برایش درست كرده‌اند. ولی ماجرای یلدای آبی‌ها چه بود و چه جزئیاتی داشت؟

دیدار در قزوین!

در حالی كه خیلی‌ها تصور می‌كردند دیدار شب یلدا در تهران بود، مشخص شد این مهمانی در خارج از تهران و در شهر قزوین برگزار شده است. بازیكنان استقلال هم با ماشین یكی از آنها راهی قزوین شدند و بامداد روز بعد به تهران بازگشتند.

میزبان كه بود؟

میزبان مراسم نه منصوریان كه یكی از افراد متمول ساكن قزوین بود. این ‌فرد رابطه نزدیكی با بازیكنان دارد و گهگاه به تیم هم كمك‌هایی كرده است. او اخیراً در مراسم عروسی علی قربانی در شمال و همین‌طور حسین حسینی در شهر شیراز شركت كرد و به این دو بازیكن كادوی خوبی داد. در واقع آنها بودند كه بازیكنان دیگر را هم همراه خود به قزوین بردند.

دیدار با منصوریان

علیرضا منصوریان گویا نمی‌دانست بازیكنان در مراسم حاضر هستند. این ‌فرد خودش با سرمربی سابق استقلال تماس می‌گیرد و به او می‌گوید به مراسمش برود. ظاهراً او و بازیكنان خبر داشته‌اند منصوریان آنجاست‌؛ شاید هم میزبان خواسته آنها را سورپرایز كند. در هر صورت از نظر حاضران این اتفاق چیز عجیبی نبوده و بازیكنان هم بازیكنان خیلی بزرگ و نامی نبوده‌اند.

چه كسانی بودند؟

بهنام برزای، علی قربانی، سیدحسین حسینی و عرشیا بابازاده كسانی بودند كه در مراسم حضور داشتند. آنها بعد از دیدن منصوریان با او خوش و بش گرمی می‌كنند. سرمربی استقلال هم با این بازیكنان شوخی می‌كند و می‌خندند. امیر جعفری، امین حیایی و امیر نوری از جمله بازیگرانی بودند كه در مراسم حضور داشتند.

مجید بنی‌فاطمه هم بود

مجید بنی‌فاطمه، مداح معروف اهل بیت كه استقلالی است و رابطه بسیار نزدیكی هم با آبی‌ها دارد، از جمله حاضرین در مهمانی بود. او با منصوریان و بازیكنان تیم رابطه نزدیكی دارد و با آنها كلی شوخی كرد.

 

خبر ورزشی

۷ ۴  
آی اسپورت
2017-12-25 18:11:00
نظر دهید

۴ نظر
احمد
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
الان از زور بی خبری مثلا این خبرو میخاستید کار کنید که چیزی گفته باشید!!... سرک کشیدن تو مسائل شخصی اصلا کار درستی نیست...
بابک
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۲۲
الان این اتفاق برای پرسپولیس میافتاد اینقد روش زوم میشد که ازش یه بحران درست کنن واس پرسپولیس، خوشم میاد کیسه در حد یه تیم ته جدولیه لیگ یکه که این چیزا توش حساسیتی ایجاد نمیکنه
Ashkanred
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
خیلی خبر مزخرفی بود. پسر جون بیشتر تلاش کن تا نون حلال ببری خونه. قرمز و آبی و تراکتور هم نداره
مهرداد
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
همین که بهنام برزای توی این جلسه بوده خودش دروغ بودنش رو نشون میده. چطور ممکنه برزای که در دوران منصوریان اصلا استفاده نشد و بعدم کنار گذاشته شد باید به مهمانی منصوریان بره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر