فهرست
نقل قول های روز: قراردادهای سالم آبی ها
نقل قول های روز: قراردادهای سالم آبی ها

نقل قول های روز: قراردادهای سالم آبی ها

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به مهم ترین نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

رفتن طاهری صحت ندارد

اصلاً چنین موضوعی مطرح نیست. به عقیده من وقتی یک مجموعه‌ای خوب کار می‌کند و نتیجه می‌گیرد، نیازی به تغییرات نیست. فکر می‌کنم آقای سلطانی‌فر و دوستان دیگری که در رأس کار قرار می‌گیرند، عملکرد هر کسی را در نظر می‌گیرند و الان که شرایط بسیار خوبی در باشگاه و تیم حاکم است و وقتی به آرامش و مسائل مالی و مدیریتی این مجموعه نگاه می‌کنم، فکر نمی‌کنم چنین چیزی در تفکراتشان بگنجد.
محمدرضا زادمهر عضو هیات مدیره پرسپولیش شایعه تغییرات در کادر مدیریتی این باشگاه را تکذیب می کند

تیم ملی و نیاز به خون تازه

در جام جهانی گذشته تیم ملی ایران در جمع 32 تیم از نظر سنی در رده سی و یکم بود و تیم مسنی بودیم. تیم ملی باید جوان شود و نیاز به خون تازه دارد. بازیکنان قدیمی اگرچه توانایی‌های زیادی دارند اما باید به مرور بازیکنان جوان را جایگزین آنها کرد.
نظر دکتر بیژن ذوالفقار نسب درباره کنار گذاشتن خسرو حیدری و آندو از تیم ملی

برای منصورخان کم نگذاشتیم

برای مراسم هفتم منصورخان به ما اطلاع دادند که قرار است این مراسم ساعت هفت شب در یکی از تالارهای غرب تهران برگزار شود. ما هم تصمیم گرفتیم که در همان روز به مراسم ختم مادربزرگ آقای شفیع‌زاده برویم که او هم جزو خانواده استقلال است. می‌دانستیم که شب هم قرار است به مراسم منصورخان برویم و فکر نمی‌کنم این موضوع اینقدر حساس باشد که چنین صحبت‌هایی مطرح شود. آقای جباری به‌عنوان پیشکسوت استقلال برای من قابل احترام است و در جریان ناراحتی او قرار دارم، ولی معتقدم استقلالی‌ها در مراسم منصورخان کم نگذاشتند.
توضیح بهتاش فریبا درباره انتقاد از غیبت استقلالی ها در مراسم هفتم منصور پورحیدری

خبری از بند مشروط نیست

به جرأت سالم ترین و شفاف ترین قراردادهای سالیان اخیر باشگاه استقلال به گواه مطلعین امر منعقد گردید و در تعیین قیمت عقد قراردادها، فضای رقابتی و حرفه ای گری در حد و اندازه بضاعت فعلی فوتبال ایران لحاظ گردید.بارها تاکید شده و باز هم تصریح می کنیم که هیچ بند مشروطی در هیچ کدام از قرارداهای بازیکنان و کادرفنی لحاظ نشده است و فقط آپشن های معقول و انگیزشی به نحوی در قراردادها گنجانده شده که در صورت تحقق آنها، قهرمانی در لیگ و جام حذفی و موفقیت در مراحل گروهی جام باشگاه های آسیا قرین یکدیگر خواهند بود و صد البته آپشن های انگیزشی با این هدف مورد نظر همه عقلا و هواداران فهیم می باشد.

توضیح پندار توفیقی درباره ابهاماتی که در قرارداد بازیکنان استقلال وجود دارد

 


کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-11-13 09:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر