فهرست
هیرو: من و کارلوس رفیقیم؛ جنگ بازیکنان
هیرو: من و کارلوس رفیقیم؛ جنگ بازیکنان
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

هیرو: من و کارلوس رفیقیم؛ جنگ بازیکنان

آی‌اسپورت- سرمربی تیم ملی اسپانیا در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار این تیم برابر ایران برابر خبرنگاران به صحبت پرداخت. فرناندو هیرو، سرمربی تیم ملی اسپانیا با همراهی آندره اینیستا ستاره سابق بارسلونا در نشست مطبوعاتی خود حضور یافت و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

- چقدر بازیکنان ایرانی را می شناسید و از قدرت آنها چقدر می دانید؟

من کارلوس کی روش را خوب می شناسم، او یک مرد فوق العاده است و با تیم ملی ایران کار خیلی بزرگی انجام داده. آنها شگفت انگیزند، تیم ایران هم در دفاع و هم در حمله قوی است آنها می دانند چه کار می‌کند و مشخص است. آنها ۳۷ گل زدند. ایران تیم بسیار بسیار قوی از لحاظ فیزیکی است و ما آنها را آنالیز کردیم و می‌دانیم که در حمله و دفاع چکار می کنند. می دانیم گل زدن به ایران سخت است. در نهایت آنهایی که می جنگند بازیکنان هستند. ما با هم رابطه نزدیکی داریم و خوبیم. تمام تلاشم را برای به دست آوردن هر چیزی انجام می دهیم. ایران بازیکنان بسیار قدرتمندی دارد که می تواند خطرناک باشد. آنها در ضربات آزاد، کرنرها و شروع ها تیم خیلی خیلی خطرناکی هستند.

- هواداران اسپانیا بازی ایران را همچنان یک بازی ساده ارزیابی می کنند آیا آنها هم اینطور فکر می کنند؟

ما به تیم ایران خیلی احترام می گذاریم و در واقع به همه حریفانمان احترام می گذاریم که کارهایی که انجام دادیم در واقع اثبات می کند که چطور کار می کنیم. شما باید به حریف تان احترام بگذارید. 

- شبکه کادناسر سوال پایانی را این گونه پرسید: با دخیا صحبت کردید تا روحیه اش را به دست آورد ؟

بله ما با دخیا صحبت کردیم او یکی از ۲۳ بازیکن ماست که در شرایط خوبی به سر می برد با حفظ روحیه خود برای بازی بعدی آماده شده است. در حال حاضر دخیا یکی از سه گلر برتر دنیاست.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-06-19 21:46:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر