فهرست
کارشناسی: لحظه‌ای بسیار مهم برایِ لیورپول
کارشناسی: لحظه‌ای بسیار مهم برایِ لیورپول

کارشناسی: لحظه‌ای بسیار مهم برایِ لیورپول

«گاهی در بازی‌هایِ بزرگ، همینکه پیروز بشی کافیه و لازم نیست حتما نمایشی عالی داشته باشی. این داستانِ نیمه نهایی‌هاست. همینکه بتونی از این مرحله صعود بکنی و به فینال برسی عالیه. این قدمِ بلندی برایِ یورگن کلوپ و تیمش بود. من نمیگم رسیدن به این فینال برایِ فصلِ لیورپول کافیه. نه، اونا هنوز تویِ دو تا جامِ دیگه هستن. لیورپول مقابلِ استوک بد بازی کرد و مقابلِ نوریچ هم شانس آورد و در لحظاتِ آخر خودش را نجات داد. برایِ همین مطمئنم خودِ کلوپ هم در خوشحالیِ این دو پیروزیِ دراماتیک و البته ارزشمند غرق نمیشه و به فکرِ آینده است.»
«این فصل صرفا فصلیه که کلوپ تیمش و فوتبالِ انگلیس را بشناسه و برایِ فصلِ بعد آماده بشه. اما خب اگر تویِ این پروسه‌یِ یادگیری یک جام هم ببره که چه بهتر. دیگه کسی نمیتونه بهش بگه که کلوپ جام نبرده یا نمیتونه در انگلیس موفق باشه. قهرمانی در ومبلی میتونه کمکِ خیلی زیادی کلوپ بکنه.»
خودِ یورگن کلوپ هم بعد از بازی با همان چهره‌یِ براق و خوشحالش گفت: «ما حالا فرصت بردنِ یک جام داریم پس این فرصت را هدر نمیدیم. ما میخوایم یک جامِ دیگه به ویترینِ افتخاراتِ لیورپول اضافه کنیم. منچستر سیتی یا اورتون، فرقی نداره. ما قهرمانِ جامِ اتحادیه میشیم.»
     
آی اسپورت
2016-01-27 11:42:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر