فهرست
در اعتراض به مسائل مالی؛ استقلالی‌ها امروز تمرین نمی‌کنند
در اعتراض به مسائل مالی؛ استقلالی‌ها امروز تمرین نمی‌کنند

در اعتراض به مسائل مالی؛ استقلالی‌ها امروز تمرین نمی‌کنند

آی اسپورت - سید مهدی رحمتی دو هفته پیش و در روزی که مجمع رسمی فدراسیون فوتبال برگزار می‌شد، با لباس شخصی در محل تمرین استقلال شرکت کرد و در خصوص مسائل مالی با بازیکنان این تیم به گفت‌وگو پرداخت. از آنجا که روز قبل از این اتفاق بازیکنان استقلال به پرویز مظلومی اعلام کرده بودند در صورت تداوم مشکلات مالی در اردو شرکت نمی‌کند،کاپیتان تیم استقلال تصمیم گرفت تا بازیکنان را متقاعد کند و اندکی به باشگاه فرصت بدهند.
در گفت‌وگوی چند بازیکن بزرگ تیم استقلال با رحمتی آنها خواستند که تمرینات تحریم شود اما این اتفاق نیفتاد و رحمتی از بازیکنان خواست چند هفته‌ای به باشگاه فرصت دهند اما حالا و در آستانه بازی با ذوب‌آهن تعدادی از بازیکنان استقلال اعلام کردند قصد دارند در تمرین شرکت نکنند.
یکی از بازیکنان تیم استقلال با بیان این مطلب که باشگاه اجازه مصاحبه به آنها را نمی‌دهد، گفت: به خاطر مشکلات مالی با بچه‌ها تصمیم گرفتیم در تمرین شرکت نکنیم. این اتفاق در حالی افتاده که باشگاه استقلال و مدیر روابط عمومی این تیم مصاحبه‌ بازیکنان استقلال را به واسطه مشکلات مالی طی هفته‌های اخیر محدود کرده تا جایی که اگر بازیکنی با رسانه‌ها صحبت کند جریمه می‌شود.
بازیکنان استقلال تصمیم گرفتند در محل تمرین امروز این تیم حاضر شده و تمرین نکنند. هر چند شاید پرویز مظلومی نیز دیگر نتواند برای باشگاه وساطت کند چون او در گفت‌وگوی روز گذشته‌اش با رسانه‌ها مدعی شد مشکلات مالی حل می‌شود. باید دید باشگاه استقلال تا ساعت 15 که زمان آغاز تمرین این تیم است، بازیکنان را متقاعد می‌کند یا خیر.

منبع: فارس
     
آی اسپورت
2016-01-27 11:55:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر