فهرست
اینیستا: قبل از جام جهانی 2010 دچار افسردگی شدم
اینیستا: قبل از جام جهانی 2010 دچار افسردگی شدم

اینیستا: قبل از جام جهانی 2010 دچار افسردگی شدم

آی اسپورت- آندرس اینیستا، ستاره خط میانی بارسا، تایید کرد که پیش از قهرمانی اسپانیا در جام جهانی 2010، دچار یک افسردگی جزئی شده است.

اینیستا یکی از ارکان اصلی قهرمانی اسپانیا در جام جهانی بود و با گلی که در دیدار فینال زد، لا روخا را مقابل هلند به پیروزی رساند.

اما او فاش کرد که پیش از آغاز رقابت ها، به دلیل چند مصدومیت و همین طور مشکلات شخصی، دچار یک افسردگی جزئی شده بود.

او به نشریه So Foot گفت:" من یک افسردگی جزئی داشتم. البته این مشکلی است که هر کسی برای مدتی دچار آن می شود. من مشکلات شخصی ای داشتم که روی هم جمع شد؛ ضمن اینکه مشکلات فیزیکی ای هم داشتم. شکننده شده بودم.

گلی که در فینال زدم، همه کلمات مثبتی که در دیکشنری وجود دارد را در من ایجاد کرد. قبل از زدن ضربه، صبر کردم تا ابتدا به زمین بخورد. اگر صبر نمی کردم، توپ گل نمی شد. اجازه دادم جاذبه کارش را بکند و من هم گلم را زدم. این کار نیوتون بود."

اینیستا همچنین فاش کرد که در روزهای ابتدایی حضورش در لاماسیا، دچار مشکل شده بود و قصد داشت آنجا را ترک کند.

"  این سخت ترین تجربه زندگی من بود. یک ماه طول کشید تا با شرایط کنار بیایم. وقتی شب ها به اتاقم می رفتم، خیلی گریه می کردم.

در آن تابستان از هیچ چیز مطمئن نبودم. اگر به بارسلونا برنمی گشتم، احتمالا در تمام زندگی ام حسرت می خوردم."
او همچنین در مورد الگوهای دوران نوجوانی اش گفت:" وقتی کودک بودم، به بازی های زیدان خیلی توجه می کردم زیرا تماشای بازی های او خیلی لذت بخش بود. اما الگوی من، مایکل لادروپ بود.

وقتی به بازی های او نگاه می کردید، زمان از دست تان در می رفت. برایم فرقی نداشت چه کسی گل می زند. تماشای حرکات او فوق العاده بود."

     
آی اسپورت
2014-03-28 17:42:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر