فهرست
حمله عجیب قلعه‌نویی به فردوسی‌پور: نشان دادی نوکری کردن را دوست داری!
حمله عجیب قلعه‌نویی به فردوسی‌پور: نشان دادی نوکری کردن را دوست داری!

حمله عجیب قلعه‌نویی به فردوسی‌پور: نشان دادی نوکری کردن را دوست داری!

آی اسپورت - برنامه دوشنبه شب نود بعد از چند هفته تعطیلی، به علل شکست تیم امید در مسابقات انتخابی المپیک اختصاص داشت. جایی که فردوسی‌پور در یک طرف ماجرا و دو کارشناس حامی تیم امید در طرف مقابل، چالش زیادی داشتند. در بخشی از این برنامه فردوسی‌پور در جواب جلالی گفت اگر در مقایسه او و «گری لینه‌کر» مجری مشهور برنامه «Match of the Day» از لفظ موتورگازی و بنز مقایسه کنند ناراحت نمی‌شود. همین اظهار نظر، کافی بود تا قلعه‌نویی دوباره علیه برنامه نود و تهیه کننده‌اش مصاحبه کند.
قلعه‌نویی در حاشیه مراسم ختم همایون بهزادی، از مجید جلالی در حمایت از تیم امید تشکر کرد و گفت بعضی‌ها نشان دادند نوکری را دوست دارند: «از مجید جلالی تشکر می‌کنم که مردانه از تیم امید دفاع کرد. تیم امید ایراد فنی داشت، اما فوتبالی مدرن بازی کرد و باید ژاپن را با 4 گل می‌بردیم، اگر نصف آن توپ‌ها گل می‌شد، حالا ما جای ژاپن بودیم، اما 90 دقیقه فوتبال مدرن و روز دنیا را ارائه کردیم. یکسری در تلویزیون خودشان را نشان دادند. آنها حاضرند حتی نوکری را قبول کنند، آن برنامه نشان داد که چقدر نوکری کردن را دوست دارد.»
قلعه‌نویی و فردوسی‌پور، از زمان پخش فیلم توهین قلعه‌نویی به جواد کاظمیان در سپاهان، رابطه خوبی با هم ندارند و بعد از حضور کی‌روش در ایران این رابطه تیره‌تر شده است.کد خبر: 9406
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-01-27 15:36:44
نظر دهید
۱۵ نظر
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۰۵
دفاع مردانه؟چیزی که ما دیدیم این بود که جلالی دائم تاکید میکرد که باید از این مقطع بگذریم و ریشه یابی کنیم و این حرفا که به نظر من هدفشون فقط کم کردن توجه ها به خطاها و سرپوش گذاشتن رو اشتباهات کادرفنی بود.خیلی جاها هم واقعا نمیتونست جواب بده.فردوسی پور اگه دربرابر دفاع یه طرفه و بی منطق دوتا کارشناس سکوت میکرد یا تاییدشون میکرد خوب بود اونوقت؟خوشتون میومد؟یعنی واقعا به جز مربیای داخلی کسی هست که صحبتای جلالی و چراغپور به نظرش مفید و منطقی اومده باشه؟درمورد فردوسی پور هم باید بگم با اینکه با حرفاش کاملا موافق بودم ولی به نظرم تو این مملکت اگه مصلحت اندیشانه حرف نزنی و قاطعانه نظرتو بگی محکوم میشی و هزار جور انگ و تهمت بهت میزنن.یه کم بی سیاستی کرد ولی کارش درست بود
پرززز
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۱۴
تحصیلکردمون ک جناب جلالی باشن وضعیت بقیه هم ک این شکل باشه مشخصه ک با این همه جهل و کینه واین ادبیات باید توقع حضور هر دوره جام جهانی و المپیک رو داشته باشیم متاسفم برای رسانه ها ک برای کلیک بیشتر با امثال ایشون واقای مایلی کهن 24ساعته مصاحبه میکنن.ممنون ک کانتم رو تایید میکنید
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۲۱
خاک تو سرت که دنیا رو تو دو وجه نوکر بودن و نوکر داشتن می بینی. خاک
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۰۲
راستی اینکه علی و جمشید و ایکس و ایگرگ و جماعت لیدر و جماعت بنر به دست نوکری شمارو به خاطر پول بکنن اشکال نداره اون وقت اینکه یه مجری به خاطر منفعت تیم ملی و همراهی با مردم ویا "حتی پول"(که البته میدونم گرفته نشده) نوکری(که بازم لفظ درستی نیست) شخصی رو بکنه اشکال داره؟
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۲۴
آقای قلعه نویی عزیز !!! این ادبیاتتون نشون می ده که لقب گروهبان قندلی که مایلی کهن به شما اعطا کرد واقعا شایسته شماست!!!
فوتبال
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۳۲
مربی های ایرانی اگه یه ذره هم آبرو داشتن با این نوع برخوردشون با موضوع تیم امید اونم به باد دادن
از راه های نابود کردن افراد بجای خوب حمله کردن بهشون میتونه بد دفاع کردم ازشون باشه از قلعه نویی هم بیشتر از اینا انتظار نمی ره کلا هر کی اندازه فهمش صحبت می کنه "کل یوم مربیای ایرانی خوبن آفای قلعه نویی شما ناراحت نکن خودتو"
حقیقت پنهان
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۵۷
موضع عادل رو درباره تیم ملی‌ قبول ندارم و الکی‌ از کروش دفاع بیجا می‌کنه اما درباره تیم امید کاملا حق با عادل بود
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۳۳
من نوکر امیرخانم
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۳۵
قندلی نوکر م خ
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۳۶
ای گروهبان قندلی عزیزدل..ای سرور کیسه کشان عالم..ای شاگرد مکتب کیسارالیسم(کیسه گرایی)..
جان هوتنت دس ازاین مزخرفات بردار..تو همون دست های پشت پرده ای عزیزدل..‏
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۱۳
افتضاح ترین و پر مدعاترین مربی های دنیا= مربی ایرانی
سعید
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۵۲
انصافا یک نگاه به لیست مخالفان کی روش و عادل بندازین چقدر عجیب بهم شبیهند چه از نظر سواد ،ادبیات،جایگاه و....
-
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۰۲
از قلعه نویی خوشم نمیاد

ولى فردوسى پور این دوسنبه افتضاح بود
-
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۲۶
آقای قلعه نوعی درست گفته، ایشان هیچ وقت با کی روش برخورد نکرد و محبوبیتش رو داره از دست میده اگه این رفتاراشو ادامه بده
-
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۳۶
4 گل کم لطفیه آقای قلعه نوعی. باید ژاپن را با 7 گل می بردیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر