فهرست
تلنگر به پسر جذاب الکمار؛ 10ماه و 10روز است گل نزدی!
تلنگر به پسر جذاب الکمار؛ 10ماه و 10روز است گل نزدی!

تلنگر به پسر جذاب الکمار؛ 10ماه و 10روز است گل نزدی!

آی اسپورت- نمایش خوب علیرضا جهانبخش مقابل فاینورد و پاس گل او در جریان پیروزی تیمش، بازتاب فراوانی در رسانه‌های داخلی داشته و تعریف و تمجید‌های زیادی را برای او به همراه آورد. علی‌جهان بعد از مدت‌ها یک حضور 90‌دقیقه‌ای را در ترکیب تیمش ثبت کرد و نقش موثری هم در کسب 3امتیاز بازی داشت.
شاید تنها نقطه تیره‌ای که هنوز در کارنامه جهانبخش باقی مانده عدم گلزنی او در این فصل باشد. جهانبخش دقیقا 10‌ماه و 10‌روز است که برای تیم‌های باشگاهی‌اش موفق به گلزنی نشده. او آخرین گل باشگاهی‌اش در بازی‌های رسمی را برای نایمخن در لیگ دوم هلند به ثمر رسانده و تا امروز با پیراهن آلکمار در لیگ اول هلند موفق به گلزنی نشده است.
ملی‌پوش جوان ایرانی فصل گذشته یکی از ستاره‌های لیگ دوم هلند بود و در پایان این رقابت‌ها جایزه گاو برنزی را به خانه برد؛ جایزه‌ای که هر ساله به پدیده این مسابقات اهدا می‌شود. او سال گذشته هر 195‌دقیقه یک‌گل برای نایمخن زد تا نقشی کلیدی در بازگشت این تیم به سطح اول فوتبال هلند داشته باشد. همین آمار خوب گلزنی باعث شد تا او مورد توجه آلکمار قرار بگیرد و برای ادامه فوتبالش راهی این تیم شود. اما روند گلزنی‌های علیرضا در شهر و تیم جدیدش ادامه نیافت و او یازدهمین ماهِ دوری از گلزنی را سپری می‌کند.


9411
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-27 16:16:06
نظر دهید
۳ نظر
علی احمدی
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۲۲
میشه بگین پستش چیه؟ و شما از این پست چه انتظاری دارید؟ گل نزدنش چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۶
مدت زیادی مصدوم بود، درست میشه ان شاالله...
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۴۸
سلام از مدیر سایت آی اسپورت درخواست میکنم با توجه به این که هفته هجدهم لیگ برتر در حال شروع شدن است وبازی حساس سپاهان و پرسپولیس (ال کلاسیکوی ایران)را در پیش داریم یک نظر سنجی در مورد پیش بینی بازی پرسپولیس.سپاهان در قسمت نظر سنجی ثبت کنید؛باتشکر از سایت خوبتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر