فهرست
گزارش تمرین استقلال: قهر و آشتی به بهانه پول
گزارش تمرین استقلال: قهر و آشتی به بهانه پول

گزارش تمرین استقلال: قهر و آشتی به بهانه پول

آی‌اسپورت- تمرین تیم فوتبال استقلال که قرار بود در ساعت ۱۵ آغاز شود در تماس‌های مکرر مدیریت باشگاه و  اعضای کادر فنی این تیم از ساعت ۱۶ آغاز شد.
این در حالی است که نفراتی چون سیدمهدی رحمتی، امید ابراهیمی، حنیف عمران‌زاده، مهدی مومنی، جابر انصاری، پروپیچ، محمدرضا خرسندنیا، مگویان، محسن کریمی، میثم مجیدی در ورزشگاه آزادی حاضر شده است.
کادر فنی تیم فوتبال استقلال زودتر از بازیکنان این تیم در زمین چمن حاضر شده و قصد برگزاری تمرین تاکتیکی را برای بازیکنان این تیم دارد.
به گفته پرویز مظلومی مشکل بازیکنان استقلال حل شده و ظاهرا قرار است ۲۰ درصد از مطالبات آنها پرداخت شود.
جمعی از بازیکنان تیم که به دلیل عدم پرداخت مطالبات مالی به ستوه آمده بودند در قراری تلفنی تصمیم گرفتند در تمرین امروز حضور پیدا نکنند اما در نهایت بعد از جلسه ای که با مهدی رحمتی برگزار کردند، به تمرین بازگشتند.
مهدی رحمتی که در این فصل نقشی فراتر از یک کاپیتان را در استقلال بازی می کند در شرایطی امروز با حرف هایش بازیکنان را قانع کرد که مدیرعامل استقلال هم قول داده است چکی به مبلغ 20درصد قرارداد بازیکنان را به ایشان پرداخت کند کاری به دلیل اختلافات موجود در هیات مدیره آبی پوشان همچنان انجام نشده و در نهایت ممکن است باعث تغییراتی در هیات مدیره آبی پوشان نیز بشود. استقلالی ها که با همه مشکلات صدرنشین لیگ هستند، هفته هجدهم لیگ را با بازی حساس مقابل ذوب آهن آغاز می کنند.پرویز مظلومی امیدوار است تا روز سه شنبه وعده ها به نتیجه برسند. او که زودتر از همه بازیکنان در زمین شماره 2 آزادی حاضر شده بود، در نهایت تمرین را با شوخی و خنده به پایان رساند. تمرینی که البته تنها قرار بود ریکاوری بازیکنان بعد از مسابقه دوستانه مقابل پدیده باشد.


کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-27 17:45:35
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۴۸
رحمتی خودش سردسته اعتصاب کنندگان بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر