فهرست
کاوه رضایی و بیک‌زاده به استقلال می‌رسند
کاوه رضایی و بیک‌زاده به استقلال می‌رسند

کاوه رضایی و بیک‌زاده به استقلال می‌رسند

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی سه‌شنبه با تمامی قوا مقابل استقلال تهران قرار می‌گیرد. مشکل بزرگ ذوب‌آهن مصدومیت کاوه رضایی بود که آن هم به احتمال زیاد تا روز بازی حل خواهد شد.
شریفیان، پزشک ذوب‌آهن در این رابطه گفت: «مشکل به‌وجود آمده به دلیل پیچ‌خوردگی مچ پای کاوه بود که البته در شب اول موضوع خیلی حاد به نظر نمی‌رسید اما با گذشت زمان در محل پیچ‌خوردگی تورم ایجاد شد که با تمهیدات در نظر گرفته شده، این مشکل هم از بین رفت و ظرف دو، سه روز آینده  آسیب‌دیدگی این بازیکن به طور کامل رفع خواهد شد. ما در روزهای آینده با انجام فیزیوتراپی او را تحت‌نظر خواهیم داشت و به این صورت نیست که بازیکن‌مان را رها کنیم. همه تلاش ما برای این است که رضایی از اوایل هفته آینده در تمرینات گروهی شرکت کرده تا تیم را در مسابقه بعدی همراهی کند. البته اینکه رضایی در ترکیب باشد یا نه، به نظر کادرفنی بستگی دارد. ما وظیفه داریم که بازیکنان مصدوم را برای حضور در تمرینات مهیا کنیم.»
شریفیان همچنین درباره اینکه گفته می‌شود بیگ‌زاده هم مصدوم است اما به بازی استقلال می‌رسد، گفت: «خیر! هاشم بیگ‌زاده مصدوم نیست و فقط از نظر آمادگی بدنی باید به فرمی مطلوب دست پیدا کند. سایر نفرات تیم هم شرایط خوبی دارند و در حال حاضر غیر از کاوه رضایی هیچ‌یک از بازیکنان مشکلی از نظر آسیب‌دیدگی ندارند.»


9411
     
آی اسپورت
2016-01-27 18:13:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر