فهرست
کنایه قلیچ به پروین: هر جا دوربین هست سلطان هم هست!
کنایه قلیچ به پروین: هر جا دوربین هست سلطان هم هست!

کنایه قلیچ به پروین: هر جا دوربین هست سلطان هم هست!

آی‌اسپورت- وحید قلیچ دروازه‌بان سابق پرسپولیس که چندی پیش تصادف کرد از اینکه بازیکنان قدیمی پرسپولیس سراغی از او نگرفتند به شدت دلخور است. او در مصاحبه‌ای که با همشهری ورزشی انجام داد به چند تن از پرسپولیسی‌ها از جمله علی پروین کنایه زد.

از بستر بیماری بلند نشدید هنوز؟
فعلا که خانه نشینم. این پا دیگر پا نمی شود.
کسی که در تصادف به شما کوبید در این مدت سراغ‌تان را گرفته؟
نه، حتما کار دارد. من آنقدر خوش شانسم که با کسی تصادف کردم که سه تا یتیم روی دستش مانده است.من 13 میلیون دستگاه مکنده برای این پای لعنتی خریدم. بعد آقایی که  خودش را پزشک پرسپولیس معرفی می‌کرد از من فاکتور می‌خواهد تا شاید پولش را باشگاه پرداخت کند. من خودم فاکتور پرسپولیسم؛ یعنی آنقدر بدبخت شده‌ام که یک غریبه باید سرمان منت بگذارد.
مدیران باشگاه برای احوالپرسی سنگربانی که زندگی‌اش را پای معشوقه سرخش گذاشت، آمدند بالاخره؟
آنقدر چشم به راه ماندم که خسته شدم کمک مالی که هیچ، یک شاخه گل نفرستادند تا احساس بودن کنم. وقتی مدیر باشگاه نداند فوتبال را چند نفره بازی می‌کنند، انتظار دارید مرا بشناسد.
بچه‌های قدیم چی؟ دست گلی، کمبوتی، خرزهره‌ای حتی!
هیچ کدام‌شان نیامدند. نه فرشاد، نه مجتبی، نه ناصر، نه محسن و نه بهروز سلطانی. من از اینها گلایه دارم. آقای پیوس که دم از رفاقت می‌زنی یک دوست قدیمی دارد از درد بال بال می‌زند، حواست هست؟!! اصلا عیبی ندارد. دنیا دار مکافات است، البته یک اتفاق هم این وسط افتاد که بیشتر دلم را شکست...
چه اتفاقی؟
حسین عبدی آمد بالای سرم و گفت دارم می‌روم انگلیس سمینار و به محض برگشت مشکلاتت را حل می‌کنم. حسین هم رفته گل بچینه انگار! نکنید این کارها را! انسانیت مرده است یعنی؟!
و آقای پروین؟
ایشان که ماشاءالله یک سر دارد و هزار سودا! بالاخره باید تحت هر شرایطی عکسش در روزنامه‌ها باشد! هر جا دوربین هست، سلطان هم هست خدا را شکر!
طعنه می‌زنی؟
نه من فقط به ریش روزگار باید بخندم. آخرین قراردادم با پرسپولیس 17 هزار تومان بود اما الان میلیاردها خرج دروازه‌بان بی‌هنر می‌کنند. همین آقایی که از ازبکستان آمده مثل هندوانه دربسته است. فردا که تونل وحشت شد و زبانم لال توی دروازه گاف داد تازه می‌فهمند که توی اوت زدند.
فوتبال طی این دو دهه چقدر عوض شده وحیدخان؟
دهه 60 فوتبال پاک بود. اما الان نه. نان را از دهان گرسنه می‌گیرند و در دهان آدم سیر می‌گذارند.
بعد از اینکه بلند شدی چه کار می‌کنی؟
من بیکارم احتمالا باید برای آنها که هزار جور قول داده‌اند اما به یکی عمل نکرده‌اند، دعا  کن محال است اینها را در آن دنیا ببخشم. بنویسید تاج گل چند متری برای مرده قلیچ ده شاهی نمی‌ارزد. تا زنده‌ایم یادمان کنند که فردا شاید دیر باشد.

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-27 19:15:39
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۳
پروین شناسنامه ای پرسپولیسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر