فهرست
دلخوری میثاقیان از دخالت‌های قلعه‌نویی
دلخوری میثاقیان از دخالت‌های قلعه‌نویی

دلخوری میثاقیان از دخالت‌های قلعه‌نویی

آی اسپورت- بعد از اینکه اخبار متفاوتی از اعمال دخالت پنهانی امیر قلعه نویی و نفرات نزدیک به او در نقل و انتقالات تیم فوتبال دسته اولی خونه به خونه به گوش رسید،اکبر میثاقیان که با پیگیری های خود متوجه شد تیم او ناخوداگاه برای امیر قلعه نویی بسته شده یه شدت ناراحت شد. به هرحال او از گوشه و کنار می شنید توافقات لازم برای پیوستن قلعه نویی به تیم خونه به خونه بابل در صورت صعود به لیگ برتر فوتبال ایران با مالک این باشگاه صورت گرفته است.
توافقاتی که تضمین میکند او بعد از این که موجبات صعود تیم به لیگ برتر را فراهم کند، دیگر جایی در خونه به خونه نخواهد داشت.همین موضوع باعث شد تا اخبار متفاوتی در مورد اختلاف میثاقیان با مالک خونه به خونه منتشر شود. در همین حال از این تیم بابلی خبر می رسد که مالک این باشگاه به اکبر میثاقیان التیماتوم داده که با اولین باخت اخراج خواهد شد و اکبر میثاقیان که تیم خوبی را برای نیم فصل دوم بسته نمی خواهد بهانه دست مالک این باشگاه بدهد .
شک نداریم که در آینده اخبار عجیبی از میثاقیان و تصمیمات مالک این باشگاه خواهید شنید.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-27 19:46:28
نظر دهید
۲ نظر
.
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۳۴
جمع مافیا تو بابل جمع شده.اکبر اوتی.مولایی کارت به کارت.میرشادتبانی.والبته اسطوره مافیا کله مرغی کبیر
-
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۰۵
همه هستن فقط خوانندمون کمه تا بخونه لیگ برتر ما داریم میاییم کل لیگ یه طرف این افراد که این زیرنوشتن یه طرف 15 تیم برتری = یه تیم پرستاره مازنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر