فهرست
حقیقی در 27سالگی: هنوز اول راهم
حقیقی در 27سالگی: هنوز اول راهم

حقیقی در 27سالگی: هنوز اول راهم

آی اسپورت- در این مدت شایعات و حاشیه‌های زیادی در مورد علیرضا حقیقی شنیده می‌شد. اولین خبر بازگشت او به پرسپولیس بود و خبر دوم داشتن پاسپورت پرتغالی. حقیقی در مصاحبه با «فوتبال ایرانی» به این شایعات جواب داد. او در مورد شایعه بازگشتش به پرسپولیس گفت:« پرسپولیس تیم بزرگی است اما من هیچ صحبتی با آنها نداشتم و از طرف پرسپولیسی ‌ها نیز کسی با من مذاکره نکرده بود. من هدفم بازی در تیمهای اروپایی است و فعلا فقط و فقط به پیشرفت در اروپا فکر می‌ کنم. پرسپولیس را هم، همیشه خانه خودم می ‌دانم و این تیم در قلب من است. شایعات حضورم در پرسپولیس هم زمانی بود که من استراحت می ‌کردم و به هیچ چیز فکر نمی‌ کردم.»
او دلیل جالبی هم برای این که ثابت کند پاسپورت پرتغالی ندارد مطرح می‌کند:« این هم از همان حاشیه‌ هایی است که خودم هم خبر ندارم. با توجه به اینکه به عنوان یک فوتبالیست حرفه ‌ای در پرتغال بازی می‌کنم، اقامت این کشور را دارم. اگر پاسپورت پرتغالی داشتم که می توانستم برای تیم ملی برابر گوام بازی کنم.»
حقیقی که وارد 27سالگی شده صحبتهای جالبی در مورد آینده‌اش دارد:«اوج پختگی یک دروازه ‌بان سن 30 سالگی است و من خودم را تازه اول راه می ‌دانم. اکنون هم تمام تلاشم این است فقط و فقط بازی کنم چون اگر قرار به نیمکت ‌نشینی بود، در روبین ‌کازان می ‌ماندم.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-01-27 19:58:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر