فهرست
پورعلی گنجی: بازی کنار ژاوی رویایی بود که تعبیر شد
پورعلی گنجی: بازی کنار ژاوی رویایی بود که تعبیر شد

پورعلی گنجی: بازی کنار ژاوی رویایی بود که تعبیر شد

 او از اینکه السد را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده خوشحال است و گفت: وارد مرحله ای جدید از زندگی شده‌ام و شوق و ذوق بسیار زیادی دارم. بسیار خوشحالم که به السد پیوسته ام. السد تیم بزرگ و ریشه دار در فوتبال آسیا و قطر است. بازی کردن در این تیم بزرگ روحیه و انگیزه زیادی به من می دهد.  می خواهم با السد قهرمانی در رقابت های مختلف را به دست آورم و به خاطر همین این تیم قطری را انتخاب کرده ام. نهایت تلاش خود را به کار می گیرم تا بهترین بازیها را برای السد به نمایش گذارم و بازیکنی موثر و تاثیر گذار برای این تیم باشم.
چرا از لیگ چین جدا شد؟  جدایی از تیم تیان جین به درخواست خود من صورت گرفت چرا که دوست داشتم تجربه ای دیگر داشته باشم. از چند باشگاه قطری، چینی و اروپایی پیشنهاد داشتم اما بعد از مشورت با دوستانم تصمیم گرفتم که السد را انتخاب کنم. بسیار خوشحالم که این باشگاه را انتخاب کرده ام و بی صبرانه منتظر شروع کار خود هستم.
 همبازی شدن با ژاوی اسطوره باشگاه بارسلونا: ژاوی یک اسطوره است. او تجربه بسیار بالایی دارد و جام های زیادی به دست آورده است. بازی کردن در کنار ژاوی برای من یک رویا بود که برآورده شد. می خواهم از تجربه بالای این بازیکن استفاده کنم و چیزهای جدیدی یاد بگیرم.
میزان آمادگی: قبل از آنکه با السد قرارداد امضا کنم تست پزشکی خود را با موفقیت پشت سرگذاشتم و الان آماده هستم تا برای تیم جدید خود به میدان روم. البته در هفته شانزدهم به میدان نخواهم رفت اما از دیدارهای آینده می توانم تیمم را همراهی کنم.
     
آی اسپورت
2016-01-28 12:35:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر