فهرست
اصولگرایی باقری‏؛ به زور بازیکن را نگه نمی‌داریم
اصولگرایی باقری‏؛ به زور بازیکن را نگه نمی‌داریم

اصولگرایی باقری‏؛ به زور بازیکن را نگه نمی‌داریم

آی اسپورت – جدا شدن یا تمدید قرارداد چند بازیکن پرسپولیس این روزها مهم‌‌ترین سوژه این باشگاه است. کریم باقری دستیار ایرانی برانکو که قرار است قرارداد خودش هم با پرسپولیس تمدید شود درباره این مساله صحبت کرده است. شاید خیلی‌ها از او توقع دارند به عنوان بزرگ‌تر تیم در این ماجرا پادرمیانی کند و مثلا مشکل محسن مسلمان و برانکو را حل کند. اما باقری می‌گوید چنین کاری نخواهد کرد:

«من چه کاره‌ام که از بازیکن بخواهم بماند یا برود؟! من مسئول تمدید قرارداد بازیکنان نیستم. هر کس دوست داشته باشد بماند با افتخار می‌ماند و کجا برود بهتر از پرسپولیس. هر کس هم دوست ندارد، برود. آنهایی که قرارداد ندارند خودشان تصمیم می‌گیرند بمانند یا بروند. همه جای دنیا عرف است و نمی‌شود از کسی خرده گرفت. الان هم اینطور نیست که ما زورکی از بازیکنی خواهش کنیم بماند؛ اصلا از این خبرها نیست. این پرسپولیس چه فلان بازیکن باشد یا نباشد به راه خودش ادامه داده و خواهد داد. چند سال است این اتفاق می‌افتد و هر بازیکنی برود جایگزین برای او داریم.»

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2018-05-16 12:12:00
نظر دهید

۳ نظر
Mn
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
به همین دلیل هست که تا به حال مربیان پرسپولیس در هیچ دوره ای نگفتن بازیکنها به ما خیانت کردن ولی در مورد استقلال بارها و بارها از طرف مربیانشون خیانت بازیکن شنیده شده پرسپولیس تیمی نیست که بازیکن بتونه مربی را وادار کنه اونو در پستی که میخواد بازی کنه ولی در استقلال بازیکن اینکارو انجام میده و به بازیکن باج میده
Saeed
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
درود به کاپیتان با تعصب
بهترین نظر و بهترین تصمیم همینه
پرسپولیس بزرگ‌تر از هر بازیکنی هست
حتی اگه با رفتن تمام بازیکن‌هایی که قرارداد ندارند تیم از لحاظ نتیجه گیری به مشکل هم بخوره اما نباید ناز اونها رو کشید
SirNic
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۰
باقری میتونه یه الگو برای سایرین باشه... ممنون کریم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر