فهرست
بختیاری‌زاده: ملوان هیچ موقعیتی نداشت
بختیاری‌زاده: ملوان هیچ موقعیتی نداشت

بختیاری‌زاده: ملوان هیچ موقعیتی نداشت

آی‌اسپورت- صحبت‌های سرمربی استقلال اهواز را پس از تساوی مقابل ملوان می‌خوانید.

 * از مسئولان زمین تشکر می‌کنم که در این فصل چنین زمینی را مهیا کردند چرا که این زمین آرزوی هر تیمی به شمار می رود و این زمین در این مقطع شرایطش عالی است.
*  در فصل نقل و انتقالات ۱۱ بازیکن را از دست دادیم که از نفرات اصلی هم بین آنها بودند اما با توکل به خدا و دلگرمی شما می‌توانیم در نیم‌فصل دوم کارهای عجیبی انجام دهیم.  خیلی خوشحالم که امروز در دیدار برابر ملوان یکی از اولین‌های جام جهانی یعنی غفور جهانی را از نزدیک ملاقات کردم.
* در دیدار امروز مقابل ملوان جوانی و کم‌تجربگی بازیکنان به ما ضربه زد. چون ملوان جز گلی که به ما زد هیچ خطر دیگری نداشت. البته اشتباه من هم بود که امسال ۱۷ بازی مرادیان ۲۱ ساله را به روی نیمکت نشاندم و ای کاش به جای کریمی و فرناندز از همان بازی اول مرادیان را بازی می‌دادم.
* سعی می‌کنیم تا کارهای ترکیبی خود را بیشتر کنیم تا بتوانیم در آینده نام بزرگانی مانند ابراهیم تهامی و دیگر بزرگان استقلال اهواز را دوباره در اذهان زنده کنیم. مردم خوزستان حق دارند از شرایط استقلال اهواز نگران باشند چون آنها با فن فوتبال آشنا هستند و این کار ما را مشکل می‌کند. چرا که ما باید خیلی خوب باشیم تا آنها را راضی کنیم.
* دو بازیکن ۱۵-۱۰ هزار دلاری خریدیم که یکی از آنها بوسنیایی - آلمانی و دیگری ایرانی - آلمانی است. یک مهاجم و دیگری هافبک نفوذی است که البته یکی از آنها در لیگ عراق بازی کرده و ۳۱ گل به ثمر رسانده و اگر بتواند ۵ گل هم برای ما بزند ما راضی هستیم.
 
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-01-28 18:14:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر